Anasayfa / Eğitim Konulu Videolar / İnşaat Tanıtım Videosu Hazırlama

İnşaat Tanıtım Videosu Hazırlama

İnşaat projelerinin video animasyonu olması, müşterilerin daha hızlı bilgi almasına ve taşınmaz malın satışı için caydırıcı bir görüntü olmaktadır. Proje çok kapsamlı bir kelimedir. Animasyon dünyası da aynı şekilde çok kapsamlıdır. Dünya üzerinde gelişen olayların tümü video tasarlanarak görüntü haline getirilebilir. Sınırlar tamamen ufkunuza bağlıdır. İstediklerinizi gerçekleştirmek için uygun fiyata  inşaat tanıtım videosu  hazırlama, proje animasyonu yaptırabilirsiniz. Aşağıda örnek proje videoları mevcuttur. Videoların üstünde sipariş formu da bulunmaktadır. Fiyatları görmek için paylaşılan videoların hemen alt kısmına bakabilirsiniz. Bir diğer söylem ise mimari modelleme animasyon olarak belirlenebilir. 2D/3D olarak iki şekilde tanıtım yapılabilir. Oluşturulan inşaat tanıtım videosu şirket web sitelerinde, firma sosyal medya hesaplarında paylaşılarak daha çok kişiye ulaşabilir veya televizyon kanallarına, video paylaşım sitelerine reklam verebilirler.

 

İnşaat Tanıtım Videosu Hazırlama Siparişi

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

 

 

 

 

 

 

mimari modelleme animasyonu
İnşaat Tanıtım Videosu Hazırlama

 

Bu inşaat tanıtım videosu hazırlama sayesinde projeleriniz için satış yoğunluğunuz artar, markanız prestij kazanır. Gayrimenkul alacak kişiler karşılarında projelerin animasyonunu gördüğü zaman daha güvenilir hissetmektedir. Hem almadan önce görselleri karşısında olduğundan, hem reklam verebilir bir şirket olduğundan hemde ofisinizin bulunduğundan güvenilirlik en üst düzeye çıkmaktadır. Eksik kalan tek şey firmanızın toplumdaki bilinirliği. Bunu da ancak reklam ile sağlayabilirsiniz. İnşaat tanıtım videosu hazırlama yöntemi ile sosyal medyaya veya televizyon kanallarına reklam verdiğinizde insanlar artık marka değerinizi bilirler.

 

İnşaat Tanıtım Videosu Hazırlama Fiyatları

inşaat tanıtım videosu hazırlama
Hazır Mimari Video Fiyatları

 

İnşaat Tanıtım Videosu Hazırlama

İnşaat tanıtım videosu hazırlama genellikle 3D üç boyutlu olarak oluşturulur. Bina, ofis, şantiye, peyzaj gibi görünümler üç boyutlu görünür. Maliyeti düşürmek adına 2D iki boyutlu olarak da oluşturulabilir fakat üç boyutlu kadar etkileyici görüntü meydana gelmez. Tamamen bütçeyle alakalı bir durumdur. Bütçe sorunu yoksa, amaç tamamen kar elde etmek ve satışları hızlandırmak ise üç boyutlu olarak yaptırılır. Bütçe kısıtlı ise iki boyut tercih edilebilir. İnşaat tanıtım videosu hazırlama konusuna araştırma yapan kişiler mimari animasyon hazırlama konusunda da araştırma yapmalıdır.

mimari modelleme animasyon fiyatları
Projeler İçin Video Hazırlamak

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

2 Yorumlar

  1. bitirme tezim için video lazım. konumuz sosyal medyanın insan davranışlarını üzerindeki olumsuz etkilerini anlatmak. aklımda senaryo var. mail gönderdim. cevap bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir