Anasayfa / Tanıtım Videoları / iPhone 9 Tanıtım Videosu

iPhone 9 Tanıtım Videosu

Apple’ın son patlattığı bomba iPhone X ve iPhone 8’in ardından iPhone 9 tanıtım videosu konuşuluyor! Video paylaşım sitesi youtube.com‘da 2017 sonlarına doğru bir video paylaşıldı. Videonun konusu Apple’ın 2018 yılında duyuracağı iPhone 9 ile ilgili. En çok göze batan özelliği ile Samsung’un Edge olarak nitelendirdiği ekranın köşe bölgelerinin eğimli olması. Şimdiye kadar iPhone X de dahil olmak üzere böyle bir özellik yapılmamıştı. iPhone 9 karşımıza Edge olarak çıkabilir. İşte iphone 9 tanıtım videosu;

iPhone 9 Tanıtım Videosu Gerçek Mi?

Bu video Apple tarafından paylaşılmamıştır. Amerika’da bulunan bir web sitesi tarafından duyurulmuştur. Bizlerde Türkiye’deki iPhone 9 bekleyenler için biraz derledik ve sizlerle paylaştık. Kesin böyle olacak şeklinde kaide bulunmuyor. Bildiğiniz üzere her yıl iPhone’un bir sonraki versiyonu hakkında ortaya bilgiler atılır fakat sonucu hüsran olur. Çünkü Apple bunların hiç birini dikkate almayarak tasarımını gerçekleştirir. Apple tasarımı ve özellikleri ise genellikle değişmez. Çekirdekte, kamerada küçük iyileştirmeler gerçekleşir. iPhoneX’i bundan ayrı tutmakta fayda var. Çünkü iPhoneX ile tasarım da çok değişti.

iPhone 9 Tanıtım Videosu

iPhone 9 Ne Zaman Çıkacak?

2018 yılının Eylül ayında tanıtılması planlanıyor. Apple tüm cihazlarını Eylül ayında dünya ile paylaşır. Türkiye’de satışa girmesi ise Aralık ayını bulabilir. Yeni gelecek özellikler ise henüz bilinmiyor. Kamera’da iyileştirmeler ve telefon hızı ile ilgili küçük iyileştirmeler olacağı bekleniyor.

iPhone 9 Nasıl Şarj Olacak?

iPhone 9 tanıtım videosu izlerken şarj ile ilgili bilgi yok. Teknoloji kablosuz şarj özelliğine geçiyor. Şu anda kablosuz olarak şarj olan telefonlar bulunuyor fakat iPhone henüz geçmedi. iWatch şarj pedine yerleştirilecek şarj olabiliyor fakat telefonlar için henüz bir çalışma yok.

iPhone 9 Plus Tanıtım Videosu

Şöyle bir video var fakat hayal ürünü gibi görünüyor. iPhone 9 tanıtım videosu ile uzaktan yakından alakası yok. Gerçekte de şu anda iPhone tasarımları böyle değil. Önümüzdeki günlerde kesin olarak Apple tarafından bilgi geldiğinde daha net olacaktır. 2018 yılının Eylül ayına kadar Apple bilgileri açıklamıyor, sır gibi saklıyor. Teknoloji yorumcuları tarafından bazı özellikler belirtilese de aslı astarı bulunmuyor. iPhone 9 plus için boyutların değişmeyeceği konuşuluyor.

 

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Galaxy s9 tanıtım videosu

Samsung Galaxy S9 Tanıtım Videosu

Samsung’u 2018 yılında ileriye taşıyacak Galaxy S9 tanıtım videosu yayınlandı.  Apple firmasının bu yıl ki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir