Anasayfa / Tanıtım Videoları / Samsung Galaxy S9 Tanıtım Videosu

Samsung Galaxy S9 Tanıtım Videosu

Samsung’u 2018 yılında ileriye taşıyacak Galaxy S9 tanıtım videosu yayınlandı.  Apple firmasının bu yıl ki iPhoneX sürprizinden sonra vatandaşlar samsung tarafından beklenti içerisine girdiler. Akıllı telefonların ilk üretiminden itibaren rekabet içerisinde olan 2 firma yine aynı rekabeti devam ettiriyor. İşte 2018’e damga vuracak samsung galaxy s9 tanıtım videosu;

Galaxy S9 Tanıtım Videosu

 

Galaxy S9 Tanıtım Videosu

Galaxy S9 Plus 4500₺, S9 ise 4000₺ civarında bir fiyatla satışa sunulacak. Kamerasında büyük düzenlemeler var. Tasarımı hemen hemen S8 ile aynı. Android işletim sistemi kullanmaya devam eden samsung, s9 modeli ile iPhoneX performansını alt üst edecek gibi görünüyor. Görünen ön yüzeyin tamamı kullanılabilir ekran olarak dizayn edilmiş. Hafifliği de oldukça beğeni topladı. iPhone 7 Plus ile boyut karşılaştırmasında ise; galaxy s9 ekranı milim cinsinden daha küçük fakat uzunluk olarak milim cinsinden daha büyük gibi. Galaxy s9 tanıtım videosu izledikten sonra ne kadar şık tasarıma sahip olduğunu görebilirsiniz.

Galaxy s9 tanıtım videosu

Bilindiği gibi akıllı telefon teknolojisini takip etmek oldukça zordur. Her geçen gün başka bir özellikle karşımıza çıkıyor. Daha sonra diğer firmalar bunu kendilerine uyarlayarak cihazlarına ekliyor. S9 bunun için son adım olmayacak ancak android işletim sisteminde bilinmeyen bir çok özellik bulunuyor. Bilinmemesinin nedeni de çok kullanışlı olmamasıdır. Bazı özellikler o kadar gereksiz üretiliyor ki, sadece reklam amaçlı özelliklerdir.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

iPhone 9 Tanıtım Videosu

iPhone 9 Tanıtım Videosu

Apple’ın son patlattığı bomba iPhone X ve iPhone 8’in ardından iPhone 9 tanıtım videosu konuşuluyor! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir