Anasayfa / Genel Videolar / Seni Çok Seviyor Videosu Hazırlama

Seni Çok Seviyor Videosu Hazırlama

Seni çok seviyor videosu hazırlama düşüncesi olanlara şok fırsat! Herkes sevdiğini sevindirsin, seni seviyor videosu yaptırsın diye fiyatları indirdik. Aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin. İster sevgilinize, ister nişanlınıza, ister eşinize, ister arkadaşınıza. Hiç farketmez. Sadece söyletmek istediğiniz mesajı bize gönderin. 48 saat içerisinde videonuzu teslim edelim. Sevdiğinize videoyu gönderin, AĞLAYARAK BOYNUNUZA SARILSIN! Sipariş formundan sonraki bölümleri de okumanızı tavsiye ederiz, çünkü yaratıcılığınızı göstermelisiniz!

Seni Çok Seviyor Videosu Formu

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

 

Seni Çok Seviyor Videoları

Seni Çok Seviyor Videosu Hazırlama

Düşük Çözünürlük

20/kişi
20/kişi
 • Düşük Çözünürlük
  Genişlik: 854 , Yükseklik: 480px boyutlarına sahip videodur.
 • En Ekonomik Video
  Fiyat olarak en uygun video şeklidir.
 • Telefon İle Çekim
  Videonuz android telefon kullanılarak çekilir.
 • En Az 30 Kişilik
  En az 30 kişi için sipariş verilebilir.

Orta Çözünürlük

25/kişi
25/kişi
 • Orta Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Orta Ekonomik Video
  Kısıtlı bütçeler için önerilir.
 • Telefon İle Çekim
  Videonuz iOS telefon kullanılarak çekilir.
 • En Az 25 Kişilik
  En az 25 kişi için sipariş verilebilir.
Tavsiye

İyi Çözünürlük

30/kişi
30/kişi
 • Yüksek Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • En Çok Beğenilen Paket
  Seni çok seviyor videosu hazırlama konusunda en çok beğenilen pakettir.
 • Profesyonel Makine İle Çekim
  Videonuz Canon eOS D60 cihazı ile çekilir.
 • En az 20 Kişilik
  En az 20 kişilik sipariş verilebilir.

 

Seni Çok Seviyor Videosu Hazırlama Aşamaları

Seni çok seviyor videosu hazırlama konusunda ilk olarak bizlere mesajınızı iletmeniz gerekmektedir. Mesajınızı ilettiğinizde bizler sizlere ortalama kaç kişi tarafından söylendiğinde etkileyici olacağını bildireceğiz. Sizler paketi ve kişi sayısını seçeceksiniz. Çalışmalara başlayacağız. Video çekimleri başladıktan sonra görüntüler bilgisayara aktarılacak ve video montaj programlarına eklenecek. Video çekim aşamasında gereksiz görüntüler çıkartılacak ve uç uca eklenerek seni çok seviyor videosu bitmiş olacak. Sosyal medya çılgınlığı devreye girecek. Her bayan sevgilisi/eşi tarafından çok sevilmek ister. Sevilmesi yetmez bunu herkese göstermek ister. İlla ki arkadaşları tarafından görülecek, kıskanılacak ve arkadaşlar bir araya geldiği zaman onun aşkını konuşacak! İşte bunu sağlayacak olaylardan birisi seni çok seviyor videosu hazırlamaktır. Bayanları sevindirmenin yolu, onlara bu fırsatları yaratmanızdan geçer! Her bayan ince bir ruha sahiptir. Kimisi arkadaşları ile paylaşmak ister kimisi gizli saklı kalmasını ister. Her iki ince ruh ile bağlantı kuran seni seviyor videosu, ömür boyu saklanabilir.

Seni çok seviyor videosu hazırlama

Seni Çok Seviyor Videosu Hazırlama Mesajları

Seni çok seviyor videosu hazırlama olarak en can alıcı nokta kişileri ne söyleyeceğidir. Aşağıki bölümlerde bir kaç örnek mesaj vereceğiz. Siz kendinize göre mesajlar verebilirsiniz. Mesajlar bölümünde püf noktalar bulunuyor. Püf noktaları şu şekilde sıralanabilir. Bazı cümleler, kelimeler sevdiğiniz kişi ile aranızda farklı anlamlara gelebilir. Önceden yaşamış olduğunuz olay bazı kelimeleri ve cümleleri daha anlamlı kılar. Örneğin kız isteme merasiminde tuzlu kahve ile ilgili bir olay yaşanmış olsun. Sevdiğiniz kişi size iyiliğiniz için tuzlu kahve içirmemiştir. Seni çok seviyor videosu hazırlama sırasında “tuzlu kahve içelim mi?” gibisinden bir mesajla duygu yüklü anlar yaşatabilirsiniz. Bu sadece küçük bir örnek oldu. Sizin aranızda yaşanmış bir çok olayı kimseye farkettirmeden karşı tarafa iletebilirsiniz.

Diğer bir püf nokta ise videonun kişiye özel hazırlanmış olmasıdır. Başka videolardan kesip seni seviyor videosu hazırlayabiliriz fakat böyle bir yöntemi önermiyoruz. Kişi videoyu izlediği zaman tüm kelimelerinin kendisiyle ilgili olmasını ister. Özel anlam taşımasını ister. Son zamanlarda özellikle bayanlarda sosyal medya çılgınlığı ile paylaşmak ister. Arkadaşlarına göstermek, tabiri caiz ise hava atmak ister, kıskandırmak ister. Bu sebeple seni çok seviyor videosu hazırlama konusu büyük önemle verilerek hazırlanmalıdır. Her kelimesini özenle seçin ve sık sık adını telafuz ettirin. Örnek bir metin aşağıda verilmiştir. İnceleyebilirsiniz.

Seni Çok Seviyor Videosu Mesajları

Ayşe keşke bende senin kadar sevilseydim (her kelime bayanlara söyletilmeli.) Ali seni çok seviyor. Seni bize anlata anlata bitiremedi. Umarım benide böyle seven biri karşıma çıkar. Bizce Ali ile evlenmelisin.” bu mesaj 26 kelimeden oluşuyor. 26 ayrı kişi tarafından söylenebilir. Bütçenin kısıtlı olduğu durumlarda her kişiye 2 kelime söyletme gibi yöntemler kullanılabilir. Her paketin minimum kişi sayısı belirtilmektedir. Mesaj kelime uzunluğunu ayarlayarak, bize her kişinin 2 kelime söylemesi gerektiğini belirtirseniz ona göre fiyat verebiliriz. Yukarıda bulunan mesaj daha çok bayan için seni çok seviyor videosu hazırlama konusuna giriyor. Erkek için hazırlanan videolar da mesajların anahtar noktaları değişiyor. Erkeklerin duymak istedikleri mesajlar çok daha farklı boyutlardadır. Erkekler için örnek seni çok seviyor sözleri şu şekilde örneklendirilebilir.

Her bayan böyle bir video oluşturmaz. Ayşe seni çok sevdiğini herkese haykırıyor, kimseden gizlemiyor. Ayşe’nin geçmişi gibi geleceğinizin de temiz olması dileğiyle Ali. Seni herşeyden çok seven bir Ayşe’n var. Onun kıymetini iyi bil.” gibi cümleler kullanabilir. Çünkü erkekler bayanların ilk aşkı, bayanlar ise erkeklerin ilk aşkı olmak isterler. Bu sebeple erkeğe yapılacak seni çok seviyor videosu, bayanlara yapılanlardan farklı mesajlar gerektirir.

Seni Çok Seviyor Videosu Konuları

Seni çok seviyor videosu hazırlama sadece sevdiğinizi belli etmek için hazırlanmaz. Bazen evlilik teklifi, bazen yıl dönümü, bazen sevgililer günü, bazen özür dileme, af dileme, sürpriz yapma, doğum günü, tanışma yıldönümü gibi tüm konularda yapılabilir. Mesajı değiştirmek konuları belirler. İstediğiniz konuyu belirleyin ve mesajınızı ona göre yazın. Bizde sokağa çıkıp aşkınıza tanıklık edecek kişileri bulup kayıt altına alalım!

Seni Çok Seviyor Videosu Dilleri

Seni çok seviyor videosu hazırlama olarak ilginç düşünceleri olanlara bir fikir verelim! Neden sadece Türkçe olarak düşünüyorsunuz? İngilizce söyletmeniz de güzel olmaz mı? Hemde altına Türkçe anlamını eklersek daha etkileyici olur. Veya Fransızca, Çince, Arapça, Almancaya ne dersiniz? Sevdiğiniz kişi hangi dili biliyor veya anlıyorsa o dil için videolar oluşturabiliriz. Seni çok seviyor videosu hazırlama hayal gücümüzle sınırlıdır. Nasıl ki google arama motoru üzerinden aranabilecek konular sınırsız ise, seni seviyor videosu hazırlama da o kadar sınırsızdır.

Seni Seviyor Videosu Nasıl Yapılır?

Paket özelliğinize göre profesyonel video çekim makinamızı yanımıza alıp 3 kişi olarak sokağa çıkıyoruz. Bir arkadaşımıza kamerayı kullanırken, diğer arkadaşımız elinde mikrofon ile mesajınızı söyletmeye çalışıyoruz. Üçüncü arkadaşımız ise mesajlarınızı kelime kelime takip ederek eksiklikleri söylüyor, mesajınızı söyletebilecek yeni kişiler arıyor. Anlayacağınız işimiz çok! Nelerle nelerle karşılaşmıyoruz ki. Ayrıca mesajınızı söylettiğimiz herkesten yayınlanabilmesi için özel izin istiyoruz. İzin verirlerse videoya ekliyoruz.

Seni Çok Seviyor Videosu Hediye Olur Mu?

Tabiki olur. Hemde öyle güzel olur ki. Yanınızda izletirseniz boynunuza sarılma garantisi bile verebiliriz =) Sevdiğiniz kişi bu sürprizi sizin hazırladığınızı düşünecek, tek tek uğraştığınızı hayal edecek. İşin can alıcı kısmı da tam olarak burası. Seni çok seviyor videosu hazırlama zahmetli iş olduğundan sizin için “O kadar uğraşmış yaaa” şeklinde düşünecek. Sizi ne kadar çok sevdiğiniz hissedecek ve aklında çok daha iyi yer edineceksiniz. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz videolardan aldığımız geribildirimler çok iyi yönde. Aşağıda bazı müşteri yorumlarını paylaştık. Okuyarak nasıl tepkiler geldiğini anlayabilir, aynı tepkileri istiyorsanız seni çok seviyor videosu hazırlama yolunu tutabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

4 Yorumlar

 1. 200 kişi aynı anda -Emrah sana çok aşık- Emrahla evlenir misin Melike- derse fiyatı ne olur?

 2. Merhabalar size ulaşabileceğim iletişim numaranız var mı acaba

  • Tanıtım Videosu

   İletişim sayfasında tüm bilgilerimiz mevcuttur Ünal bey. Formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.