Anasayfa / Genel Videolar / Animasyon Yaptırmak İstiyorum

Animasyon Yaptırmak İstiyorum

Çeşitli konuları anlatmak adına animasyon yaptırmak istiyorum diyenlere muhteşem hizmet sunuyoruz. Piyasa fiyatlarında en uygun fiyat ile dilediğiniz şekilde videolar yapabiliriz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki iletişim formunu doldurmak ve bize göndermek. Formu gönderdikten sonra seçeneklerde seçtiğiniz yol ile sizinle iletişim kuracağız. Detayları belirleyip çalışmalara başlayacağız. Normal şartlarda 1 günde animasyonunuz teslim edilir. İş yoğunluğu olduğu takdirde size iletilir ve süre 3 güne kadar çıkabilir. Sipariş formunu doldurun ve bize gönderin. Formun altında örnek yaptığımız animasyonlar mevcuttur. İzleyebilirsiniz. Animasyon fiyatları ise örneklerin altında bulunmaktadır.

Animasyon Yaptırmak İstiyorum

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

 

Animasyon Örnekleri

 

Animasyon Fiyatlandırma

SD Çözünürlük

129/30 sn
129/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

149/30 sn
149/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

169/30sn
169/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

199/30sn
199/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

 

Animasyon Yaptırmak İstiyorum

2D Animasyon Yaptırmak İstiyorum

X ve Y olarak 2 eksende görüntü akışının sağlandığı video animasyon türüdür. Yukarıdaki tabloda animasyon fiyatları 2D için geçerlidir. Vektörel ve bitmap çalışmalar ile yapılır. Z ekseni olmadığı için 3 boyutlu animasyon fiyatlarına göre daha uygundur. Sosyal medyalarda animasyon olarak izlediğiniz videoların %70’e yakını 2D yani iki boyutludur. Zaman ve teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, teknoloji devlerinin animasyon yapım programları da gelişmektedir. Programlarda ki bu gelişmeler neticesinde üç boyutlu animasyonlar daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Aşağıda 2 boyutlu örnek animasyon video gösterilmiştir. Animasyon yaptırmak istiyorum diyenler inceleyebilirler.

2D Animasyon Fiyatları

3D Animasyon Yaptırmak İstiyorum

X, Y ve Z olarak 3 eksende görüntü akışının sağlandığı video animasyon türüdür. Şu sıralar iki boyutlu animasyonlara göre daha çok rağbet görmektedir. Animasyon fiyatları olarak 2D’ye göre daha yüksek bütçeye sahiptir. Yapım aşamasında 3 boyutlu görseller oluşturulduğundan çok zahmetli iştir, büyük emek gerektirir. Sık sık vektörel çalışmalar gerektirir. Hareketlendirmeler Z boyutunu da dikkate almaktadır. Animasyon yaptırmak istiyorum diyen müşterilerimiz 3D tercih etmelidir.

3D Animasyon Fiyatları

3d animasyon fiyatları için özelliklerin belirlenmesi gerekmektedir. Bunun için öncelikle aklınızdaki düşünceleri aktaran 3 boyutlu bir videoyu örnek olarak göstermeniz yararlı olacaktır. İletişim kurarak özel teklif isteyiniz. Animasyon yaptırmak istiyorum diye düşünüp böyle uygun fiyat bulunması imkansıza yakındır.

 

Animasyon reklam yaptırmak istiyorum

Animasyon Çözünürlükleri

SD Görüntü Özelliği

SD görüntü, boyutları genişliği 720 piksel, yüksekliği 576 piksel olan görüntü çözünürlüğüdür. 854 x 480px boyutları olarak bilinir. Gelişen teknoloji sayesinde bu görüntü türü yavaş yavaş kaybolmaya yüz tutuyor. 1995’li yılların televizyon görüntülerini düşünün. O zamanlar bütün televizyon kanalları SD görüntü türünü kullanıyordu. Çözünürlük iyi değil, bundan dolayı müşteriler genelde bu tür yaptırmak istemiyor. Yaptıranlar da var fakat memnun kalmıyorlar. Artık izlediğiniz çoğu video FullHD veya 4K olduğu için, SD görüntü kötü bir izlenim veriyor. Youtube’da en fazla 480p özelliğine sahip olunabilir.

 

HD Görüntü Özelliği

HD görüntü dediğimiz olay ise 1280 x 720px boyutlarındaki görüntüdür. Çözünürlükleri kötünün iyisidir. Bağlantı hızı düşük mobil cihazlarda dahi artık en düşük HD görüntü izletilmektedir. Fiyatları uygundur fakat en az FullHD çözünürlük önerilmektedir. Ekonomik ve iyi bir şey düşünülüyorsa HD öneririz fakat son çıkan teknoloji UltraHD’dir. “20-30TL’ye bakmam, kaliteye bakarım ben” diyorsanız 4K önerilir. 720P olarak da biliniyor.

 

FullHD Görüntü Özelliği

Bu animasyon çözünürlüğü beğeniliyor. 1920 x 1080 boyutlarındadır. 4K çıktıktan sonra demode olmaya doğru ilerliyor fakat şuanda tercih edilebilir. Tabi ki çok daha büyük boyutlarda çekimler var. Büyük bir ekranda sunmayı düşünüyorsanız veya videonuz çok kaliteli olmasını istiyorsanız en az FullHD olarak çalışmanızı tavsiye ederiz. HD kalitesine göre biraz fiyat farkı var. Listede bunu görebilirsiniz. Karar sizin. Youtube sitesinde belki görmüş olabilirsiniz. 1080P çözünürlüğü FullHD’dir.

 

4K Görüntü Özelliği (Önerilir)

3840 x 2160px çözünürlük boyutları ile şuandaki en iyi çözünürlük kalitesidir. Müşterilerin büyük bir çoğunluğu görüntü türünü kullanmaktadır. Çünkü mevcut teknolojimize göre en iyi çözünürlük kalitesi 4K’dır. Televizyon satın alırken mutlaka görürsünüz “4K Uydu Alıcılı vs.” gibi. Bütçeye bakmayıp, 4K tercih edenler hiç pişman olmadılar. FullHD’ye göre 20₺ fiyat farkı bulunuyor ama emin olun değiyor. İki görüntü arasında kalite farkı anlaşılabiliyor. Konuyla ilgili aklınıza takılan bir sorun varsa iletişim bölümünden bilgilerinizi gönderirseniz; hem FullHD hemde 4K çözünürlükte videolar göndeririz. Aradaki farkı görüp siz karar verirsiniz.

Ücretli animasyon yaptırmak

Animasyon Seslendirmesi

Animasyon yaptırmak istiyorum düşüncesinde olan müşterilerimiz genellikle seslendirme istemektedir. Fiyatlara seslendirme dahil değildir. Şarkı fonları, piyano, fiyat, elektro gitar veya uygun bir fon müzik eklenmektedir. Kullanılacak ses telif haklarını ihlal etmeyecektir. Seslendirme istediğiniz takdirde çalıştığımız seslendirme firmalarına yönlendirebiliriz veya siz hiç uğraşmadan direkt olarak bizler de yaptırabiliriz. Sipariş aşamasında sizden bir istek gelmese de bizler bu konuyu sizlere hatırlatıp nasıl bir yöntem izlememiz gerektiğini soracağız.

Sevgilinize romantik videolar yaptırabilirsiniz. İster herhangi bir günde, ister özel bir günde, ister doğum gününde. Animasyon çok sık rastlanan bir hediye değildir. Sevgilinize romantik bir animasyon yaptırırsanız güzel tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Aranız kötüyse bu animasyon sayesinde düzeltebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her konu için animasyon yaptırmak istiyorum diyebilirsiniz. Siz sadece aklınızdakini bize iletin, biz çözüm önerilerini sunarız. Ücretli animasyon yaptırmak seslendirmeye değer.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir