Anasayfa / Genel Videolar / Sevgiliye Eşe Özel Video Hazırlamak

Sevgiliye Eşe Özel Video Hazırlamak

Sevgiliye video hazırlama için aşağıdaki videoları inceleyebilirsiniz. Videoları inceledikten sonra yine bu sayfada bulunan fiyatlara bakarak kendinize uygun çözünürlüğü ve saniye aralığını belirleyin. Sevgiliye eşe özel video sipariş formunda istediğiniz özellikleri bize gönderin. Videonuzu en kısa sürede oluşturup teslim edeceğiz. Sevgiliye video hazırlamak ile ilgili müşterilerimiz genelde videoların paylaşılmasını istemez. Hazırladığımız aynı videoların başka resimlerle ve yazılarla görüntüsü aşağıdadır. İşte hazırlamış olduğumuz bazı romantik videolar;

Sevgiliye Romantik Video Sipariş Formu

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

 

Sevgiliye Video Hazırlama Örnekleri

 

 

 

Sevgiliye Eşe Özel Video Hazırlamak

Sevgiliye eşe özel video hazırlamak artık çok kolay. Sadece sevgilinize veya eşinize değil, arkadaşlarınıza/çocuklarınıza/sürpriz yapmak istediğiniz her kişiye uygun video tanıtımları hazırlayabiliriz. Üstelik bunu piyasadaki en iyi fiyat garantisi ile yapıyoruz. Bazen küçücük bir sürpriz, hayat akışınızı değiştirebilir. Yapılan araştırmalar sonucunda anlaşılıyor ki, görsel öğeler akılda daha kalıcı olmaktadır. Yazı ile görsel objeler arasındaki en büyük fark budur. Romantik bir mesaj gönderdikten sonra 1 hafta sonra hafızadan silinirken, hem yazının hem görsel objelerin olduğu romantik videolar aylarca akılda kalmaktadır.

Sevdiklerinizin kıymetini bilen bir kişiyseniz ve sevdiğiniz kişiyle videolu sürpriz yapmak isterseniz mutlaka bizimle iletişime geçin. Buradaki videolar size hitap etmeyebilir. Sizin aklınızdaki sürprizi anlayabilirsek, size daha güzel videolar da gösterebiliriz. Bildiğiniz üzere bu tür videolar toplum içinde paylaşılmak istenmez. Belki sürprizi yaptığınız kişi sosyal medya hesabından paylaşmak isteyebilir. Herkese açık platformlarda paylaşmamak üzere sipariş verirler. Sevgiliye romantik video yaptırmak için bu oran yaklaşık %75’tir. Müşterilerilerimize özel videolar gösterebilir. Aşağıdaki sipariş formunu doldurarak bize gönderin.

Sevgiliye Video Hazırlama Fiyatları

SD Çözünürlük

369/30 sn
369/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

379/30 sn
379/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

389/30sn
389/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

399/30sn
399/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

 

Sevgiliye Video Hazırlamak

Sevgiliye video hazırlama çeşitli konulara uyarlanabilir. İster sevgililer günü için ister özür dilemek için isterseniz sürpriz videolar için kullanılabilir. Sevgiliye video hazırlama işleminden önce resimlerinizi, videoda görünmesini istediğiniz yazıları, varsa aklınızdaki fon müzik veya şarkıyı bize bildirmeniz gerekecektir. Sevgililerin %90 oranında kendi aralarında belirlemiş olduğu “bizim şarkımız” olarak nitelendirdiği müzikler bulunmaktadır. Büyük ölçüde şarkınızı fon müziği yapıyoruz. İzlerken duygu yükleme açısından olumlu katkıda bulunmaktadır. Yaptırdığınız duygu yüklü videonun fon müziğinde şarkınızın olması daha etkileyici olmasını sağlamaktadır.

 

Sevgiliye video hazırlama 24 saat içerisinde hazırlanıp teslim edilebilir. Dilerseniz sevgilinize özel web sitesi yaparak, videoyu da bu web sitesine yerleştirdiğimiz zaman sevgilinize sadece web site adresi göndermeniz yeterli olacaktır. Örneğin Ali’nin Ayşe’yi sevmesi ve sürpriz yapması için “alisenicokseviyor.com” veya “aliayseyiseviyor.com” gibi alan adları alınarak tasarım yapılıyor. Bu tür çalışmalar için ek ücretler söz konusu olacaktır. Yine web sitenize resimleriniz ve anılarınızı paylaşarak maziye yolculuk yapılmasını sağlayabiliriz. Sevgiliye video hazırlama tanitimvideo.net aracılığı ile artık çok kolay!

Sevgiliye eşe özel video hazırlama

Sevgiliye video hazırlama isterseniz sosyal medya hesaplarınıza yüklenir. Dilerseniz whatsapp üzerinden de gönderebiliriz. Çoğunlukla youtube.com adresine yüklüyoruz ve size video adresini gönderiyoruz. Ömür boyu youtube’da videonuz yayınlanıyor. Dilediğiniz zaman videonuzu youtube üzerinden silebilirsiniz. Özel bilgilerinizin ve resimlerinizin paylaşıldığı durumda “hiç bir sitede yayınlamak istemiyorum” demeniz yeterlidir. Gizlilik esastır.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.