Anasayfa / Genel Videolar / Sevgililer Günü Videosu Hazırlamak

Sevgililer Günü Videosu Hazırlamak

Sevgililer günü videosu hazırlamak, sevgililer günü video hediyesi vermek için 24 saat vaktimizin olması gerekiyor. Aşağıda sevgililer günü videosu hazırlamak konusuyla ilgili örnek videolar bulunmaktadır. Demoları inceleyebilirsiniz. 14 şubat sevgililer günü videosu hazırlamak için resimlerinizi, söylemek istediklerinizi ve varsa aklınızdaki fon müziğinizi bize gönderin. Çok kısa bir sürede videonuzu teslim edelim. Sevgililer günü için saatlerce hediye aramanıza gerek yok. Ömür boyu saklanabilir, yer kaplamaz ve sosyal medyada rahatlıkla paylaşılabilir. Alt kısımda bulunan formdan bilgilerinizi gönderin, iletişim kuralım.

Sevgililer Günü Videosu Formu

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

Sevgililer Günü Videosu Fiyatları

SD Çözünürlük

369/30 sn
369/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

379/30 sn
379/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

389/30sn
389/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

399/30sn
399/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

Sevgililer Günü Videosu Hazırlamak

Daha fazla sevgililer günü video hediyesi örnekleri için iletişime geçiniz. Sevgililer gününde bazen kampanyalar düzenliyoruz. Bu kampanyalar 1 gün geçerli oluyor ve zaten o tarihte çok sipariş geldiği için bitiyor. Kampanyalar müşterilerimizin istekleri doğrultusunda oluşturuluyor. 1 video yaptırana 1 video bedava kampanyası veya her video başına %25 indirim yapma gibi çeşitli kampanyalar olabiliyor. İlk sipariş verene ücretsiz sevgililer günü videosu hediye oluyor kampanyası da çok tercih edilen kampanyalardan. Bunun için bizi takip etmeye devam edin. Buradaki videoları beğendiyseniz ve sizde yaptırmak isterseniz bizimle irtibat kurun. Aşağıda fiyat tablosu bulunmaktadır. Özellikleri belirleyerek sevgililer günü için video yaptırmak sipariş formundan bizlere gönderebilirsiniz. Sevgililer günü videosu hazırlamak bu kadar kolay bir hale gelmiştir.

Sevgililer Günü Videosu

Sevgililer günü videosu ne anlama gelir? sorusunun yanıtını detaylı şekilde vermekte fayda vardır. Soruya cevap vermek için öncelikle sevgililer günü neden kutlanır konusunu ele alalım. Sevgililer günü Roma İmparatorluğu zamanında , Roma Katolik Kilisesi tarafından Aziz Valentin için ilan edilmiş bir bayram günüdür. İngilizce adı ise Valentine’s Day(Türkçesi Valentine’nin Günü). İlk zamanlarda bir kilise bayramı olarak ilan edilen 14 Şubat, zamanla deformasyona uğrayarak birlikte olma gününe dönüşmüştür. Roma İmparatorluğunun belirli bir zamanında askerlerin evlenmesi yasaktı. Valentine öldürülmeden 1 gün önce gardiyanın kızı ile duygusal bir bağ kurmuş, askerlerin evlenme yasağını delip evlenmek için kıza “aşk notu” adı altında kart göndermiştir. Valentine’s Card (Valentine’nin kartı) hala günümüzde 14 şubatta gönderilmektedir. Aynı şekilde ilerleyen davranışlar tekrar deformasyona uğrayarak “sevgili günü” ve “sevgililer gününe” dönüşmüştür. Günümüzde kilise bayramı olma özelliğini yitirmiştir. Peki neden 14 şubat tarihi? İlk olarak İngiltere’de ve Fransa’da 14 Şubat tarihi kuşların çiftleşme günü adında kayıt altına alınmıştır. Sevmek-çiftleşmek-sevgili olarak değiştirilen kelimeler şuanda Sevgililer Günü Kutlamak adında anılmaktadır.

14 Şubat Videosu Hazırlamak
Sevgililer günü videosu hazırlamak

Sevgililer günü videosu hazırlamak anlamı nedir? Hala Valentine’s Day olarak kutladığımız gün sevgililerin birbirlerine hediye alma, yemeğe çıkartmak, sürpriz yapma etkinliklerine dayanmıştır. Her sevgililer gününde aşklarını göstermek için sembolik davranışlar yapılmaktadır. Bazen bir ayıcık hediyesi, bazen bir çiçek hediyesi sık sık yapıldığı zaman anlamını yitirmekte ve etkileyici olamamaktadır. Sevgililer günü videosu hazırlamak klişeleşmiş davranışları ortadan kaldırmaktadır. Kendi resimleriniz kullanarak ve sizin şarkınızı fon müzik yaparak oluşturulan her video özel anlam taşımaktadır. Alışılmış hediyelerin dışına çıkıp sevgililer günü için yaratıcı hediyeler farklı hediyeler araştıranlara en güzel çözümdür sevgililer günü videosu. Farklılık yaratır, yıllarca saklanabilir, yer kaplamaz, etkileyicidir.

sevgililer günü animasyon hazırlamak
Sevgililer günü video hazırlama

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Bayram Kutlama Videosu Hazırlama

Bayram Videosu Hazırlama

Ramazan ve Kurban bayramlarında işletme sahipleri ve yüksek beğeni sayfa sahipleri kutlama mesajları/videoları yayınlamak isterler. …

3 Yorumlar

 1. Sevgililer gününe kadar ayrılmayacağımızı bilsem şimdiden yaptırırım valla 😀

 2. 14 şubat videosu hazırlamak için istediğim senaryoyu iletişim formundan gönderdim.en kısa sürede yanıt bekliyorum.tşk.videolarınızı çok beğendim

 3. bu siteyi gordukten sonra sevgililer gunu hemen gelsin istiyorum.mutlaka esime video hediye edecegim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.