Anasayfa / Ticari Faaliyet Videoları / Reklam Videosu Hazırlama

Reklam Videosu Hazırlama

Reklam videosu hazırlama her işletmeye güven, prestij kazandırarak müşterilerini arttırır. Müşterilerinin artması ekonomik hareketliliği arttırır ve firmanın daha çok kar etmesini sağlar. Böylelikle şirket büyür ve hedeflerine daha hızlı kavuşur. Yapılan araştırmalar şunu gösteriyor ki; müşteri görsel objeleri gördüğü zaman firmaya güven hissi artmaktadır. Reklam videosu hazırlama bizimle tanıştığınızda zor bir iş olmaktan çıkar. Çünkü biz şirketinizi, web sitenizi inceliyoruz ve size en uygun reklam videosu hazırlıyoruz.  Aşağıda bulunan iletişim formunu doldurarak bizlere gönderin. En kısa sürede sizinle iletişime geçip, videonuzu teslim ediyoruz.

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

Örnek Reklam Videosu

Reklam Videosu Fiyatları

Reklam videosu fiyatları piyasa koşullarında 1.000₺ ile başlar ve isteklere göre 50.000₺’ye kadar çıkabilir. Bizler, “herkesin bir reklam videosu olsun” anlayışı ile fiyatlarımızda büyük indirimler yapıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz tarafından hazırlanan video fiyatları aşağıdaki gibi sıralanabilir. Dilerseniz Video Fiyatı Hesaplama aracımızdan da fiyat hesaplatabilirsiniz. Unutmayın, 2 video yaptırmanız durumunda %20, 3 video yaptırmanız durumunda %30, 4 ve daha fazla video yaptırmanız durumunda %40 indirim kazanıyorsunuz.

SD Çözünürlük

369/30 sn
369/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

379/30 sn
379/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

389/30sn
389/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

399/30sn
399/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

Reklam Videosu Hazırlama

Reklam videosu yaptırmak eğlenceli olduğu kadar stratejik de olmalıdır. Sadece görselliği ön plana çıkartarak etkileyici bir video ortaya koymak size müşteri kazandırmaz. Önemli olan nokta şirketinizin ne iş yaptığını tam olarak anlatabilmektir. Günümüz şartlarında sadece görüntü ile bunu aktarmak zordur. Çünkü video izleyicileri video da yazı okumak istemezler. Video izlerken daha fazla efor sarfetmeden istediklerinizi izleyiciye aktarmanız gerekmektedir. Bu sebeple videolar da seslendirme yolu oluşturulmuş ve videoların üstüne profesyonel anlamda ses montajı yapılmaktadır. Dikkat edilirse televizyon kanallarının haber bültenlerinde dahi video üstüne yazı çok azdır, sadece başlık ve olayı özetleyen küçük cümle kullanılmaktadır. Yine büyük şirketlerin yaptırdığı animasyon reklam videoları göz önüne alındığında yazıların az miktarda, asıl vurgunun ses ile yapıldığını görürüz. Göz önüne alınan bu yöntemler ile yaptıracağınız videoda mutlaka seslendirme öneriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaları da göz önüne aldığımız zaman, seslendirme yaptıran müşterilerimizden yüksek verimde olumlu geri dönüş almaktayız.

animasyon reklam
Animasyon reklam videosu

Reklam Videosu Ne Kazandırır?

Reklam videosu beğenildiği zaman izleyicinin hafızasına kazınırsınız. İzleyici sizleri başka kişilere tavsiye edebilir veya hizmetinizle ilgili alışveriş yapacağı zaman aklına ilk siz gelirsiniz. Örneğin “arama motoru” denildiği zaman akla ilk gelen marka Google olacaktır. Çünkü Google firması kalitesini ortaya koymuş, herkese ne işe yaradığını çok iyi anlatmıştır ve dünyanın en büyük arama motoru olmasına rağmen reklamlarına devam etmektedir. Facebook, twitter, instagram, youtube, vimeo, dailymotion, linkedin gibi sosyal medyalara reklam videolarını devam ettirmektedir. Bu olayı biraz irdeleyelim. Sosyal medya üzerinde hiç kimse arama motoru reklamı görüp, reklama tıklayıp bir arama yapmaz. Peki o halde neden google reklam veriyor? Çünkü reklam en büyük yatırımdır. Başarıyı elde etseniz bile devam ettirmeniz gereken stratejik bir adımdır. Reklam videosu hazırlama önemi google olayı ile özetlenebilir. Kararı siz vereceksiniz. Videoda da yazdığımız gibi Prestij kazandırır, güven sağlar, kazancınızı arttır, site hitleriniz artar ve markalaşırsınız.

Reklam Videosu Hazırlama
Reklam Videosu Hazırlama

Reklam Videosu Hazırlamanın Geri Dönüşü

Reklam videosu hazırlama işleminden sonra hemen geri dönüş beklemek mümkün değildir. Profesyonel düşünce bu esnada önem kazanmaktadır. Reklam uzun soluklu yatırımdır. Kimi reklamlar anında geri dönüş imkanı sağlar, kimi reklam 3 ay sonra geri dönüş sağlar. Ama mutlaka sağlar. Reklam videosu örneklerine bakarak bazı firmaları izleme fırsatı bulduk. Reklam videosu hazırlama işleminin ardından gerek televizyon kanallarında gerek google adwords ile gerekse sosyal medyada reklam veren firmaların daha çok verim aldığını tespit ettik. Facebook hesabınızdan paylaştığınızda müşterilerinize kendinizi hatırlatmış olursunuz ve satış yaptığınız hizmete daha çok yöneltmiş olursunuz. Tanıtım videoları hazırlamanın faydası da budur. Uçak bileti satan siteler, inşaat malzemesi satan firmalar, seo veya web tasarım hizmeti sağlayan şirketler, bütün başarılı büyük şirketlerin reklam videosu vardır ve geri dönüşleri mutlaka olmuştur ve hala olmaktadır.

Youtube Reklam Videosu

Reklam Videosu Hazırlanması ve Teslimi

Reklam videosu hazırlama konusunda kararlıysanız işleyişi anlatmak isteriz. Öncelikle bize şirket bilgilerinizi veriyorsunuz (ne iş yaptığınız, videoda olması gerekenler, sloganınız ve şirket logonuz). Biz şirketinizi web sitenizden inceliyoruz. Faydalı olacak reklam türlerini gösteriyoruz, demoları inceliyorsunuz. Beğendiğinizi bizlere söylüyorsunuz. Bizler beğendiğiniz videonun üstünde size bazı tavsiyelerde bulunuyoruz. Bunu daha verimli bir reklam oluşturmak için yapıyoruz. Tavsiyelerimizi ilettikten sonra nihai kararı siz veriyorsunuz. Dilediğiniz şekilde video reklamı oluşturuyoruz. İş yoğunluğuna göre 2-3 gün içerisinde teslim ediyoruz. Talep ederseniz videonuzu sosyal medyalara da yüklüyoruz. Genellikle youtube.com video paylaşım sitesine yüklüyoruz. Tavsiyelerimiz; seslendirmeli olmalı, çözünürlüğü yüksek olmalı ve 60-75 saniye bandında olmalı. En çok olumlu geri dönüş aldığımız reklam videosu özellikleri bu şekildedir. İletişim formunu doldurun ve bize gönderin. Profesyonelliğe ilk adımı atın, başarı merdiveninin ilk basamağına beraber çıkalım.

reklam videosu yaptırmak

Reklam Videosu İçin İstatistikler

Gerçekleştirilen araştırmalar sonucu elde edilen bazı istatistiksel verileri paylaşmakta fayda var. Yakında internet içeriklerinin %90’ı videodan oluşacak. Yazı içerikleri geride kalacak ve google her sitenin bir videosunun olmasını baz alacak gibi görünüyor. İnternetten ticaret yapan sitelerin %87’si video reklamı kullanıyor. Ciddi bir oran. Tablet kullanıcılarının %65’i tableti sadece video izlemek için kullanıyor. Telefonlara göre daha büyük ekrana sahip olmasından kaynaklanıyor olabilir ve bunların %40’ı potansiyel müşteri olarak belirtiliyor. Youtube aylık olarak 1 milyar ziyaretçiye sahip. Videonun önemini ortaya koyuyor. Sosyal medya kullanıcılarının %88’i markaları takip ediyor ve bu markalar reklam videosu hazırlama konusuna büyük önem veriyor. Video reklamı yapan siteler 3 kat daha fazla ziyaretçiye sahip oluyor. Tabi sadece video yaparak değil, videonun reklamı da yapılıyor. Türkiye’nin en büyük firmaları %100 video kullanıyor. %99 demiyoruz, %100 diyoruz!

Reklam Videosu Yapan Şirketler

Sizin hala videonuz yoksa, KAYBINIZ BÜYÜK DEMEKTİR. Gelin buna DUR diyelim. Hedeflerinize ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.