Hakkımızda

6 Yıllık Kesintisiz Tasarım Hizmetleri

6 yıldır kesintisiz bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bugüne dek hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmadık ve %100 müşteri memnuniyeti gözettik. Reklama ihtiyaç duymadık. Biliyoruz ki en iyi reklam müşteri memnuniyetidir. Sizlerin de teveccühü ile yolumuza devam etmekte kararlıyız.

2017 yılında tasarım işlerine başlayan bir şirket olarak bugüne dek hiçbir müşterimizin işini yarım bırakmadık. Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin çalışmalarını, gönüllerindeki gibi bir videoya sahip olmaları için çabaladık ve tamamladık. 

Aldığımız işlerin büyük bir çoğunluğunu 3 iş günü içerisinde teslim ettik. Müşterilerimizden gelen revizyon taleplerini tek seferde karşıladık ve yolumuza devam etmekte kararlıyız. İşletmesini büyütmek isteyen tüm müşterilerimize destek olmaya devam edeceğiz.

 1. Jan, 2017
  İlk Yılımızda Teknolojik Altyapımızı Güçlendirdik

  Tasarım işlerinde bilindiği üzere teknik altyapı çok önemlidir. Müşteri sayımızın artmasının akabinde teknik altyapımızı güçlendirmeye karar verdik. Siz değerli müşterilerimizin isteklerini hızlı bir şekilde karşılamak için donanım, yazılım ve kullandığımız open source programları detaylandırdık. Güçlendirdiğimiz altyapımızla birlikte tasarım işlemlerimizin teslim sürelerini kısalttık ve hedeflerinize daha hızlı ulaşabilme imkanını sağladık. Mevcutta bulunan teknik altyapımız ile 3D, 2D, sanal stüdyo vb. tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilme bahtiyarlığını yaşıyoruz. 

 2. Jan, 2018
  Animasyon Tasarım Çalışmalarına Başladık

  Tasarım işlerine ilk girdiğimiz zamanlar sadece gerçek videolarla hizmet sunmaktaydık. Çekilen gerçek görüntülerle birlikte kurgu, montaj ve video edit işlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteydik fakat aradan geçen 1 yıl, bize animasyon taleplerinizi karşılamak için daha çok çaba sarfetmemiz gerektiğini gösterdi. Bizlerde bu sorumluluğumuzu yerine getirebilmek adına tüm çalışmalarımızı yaptık ve bu tarihten itibaren animasyon video tasarımlarınızı da hizmetlerimizin arasına aldık. 

 3. Jan, 2019
  Seslendirme Hizmetimizi Devreye Aldık

  Bu yıla kadar seslendirme hizmetlerini stüdyo ortamında başka işletmelerden sağlamaktaydık. Yaşadığımız bazı tecrübeler bizlere stüdyo kurmamız gerektiğini ve sürekli bir seslendirmenle çalışmamız gerektiğini gösterdi. Bazı işlerimizde seslendirmeden dolayı teslim süreleri gecikebiliyordu. Müşterilerimize verdiğimiz teslim süresi sözünde durabilmek için stüdyo teknik altyapısı kurarak ve bunu tasarımcı arkadaşlarımızla entegre ederek video teslim sürelerini kısalttık ve seslendirmeleri daha etkili bir hale getirdik. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler ile bu adımımızın ne kadar doğru bir karar olduğunu daha iyi anladık. 

 4. Jan, 2020
  Covid-19 Salgını Bizi Durduramadı!

  2020 yılının ilk çeyreğinde ülkemize giren covid-19 salgını gerçek çekimlerle yapılan işlerimize bir hayli engel oldu fakat "Salgın var ne yapalım, müşterilerimizin taleplerini karşılayamıyoruz." diye düşünmek yerine; "Müşterilerimizin taleplerini karşılamak için çözüm önerileri araştırmalıyız." düşüncesiyle farklı çözüm önerileri sunduk. Bu sayede hiçbir müşterimizin taleplerini geri çevirmedik. Sunmuş olduğumuz çözüm önerileri hem daha ekonomik bir hal aldı hemde müşterilerimizin beğenisini arttırdı. Unutulmamalıdır ki; kader gayrete aşıktır.

 5. Jan, 2021
  Kurumsal Kimlik Çalışmalarına Başladık!

  Her geçen gün bizlere tasarım konusunda bilgi ve tecrübe kazandırdı. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda "işletmer için kurumsal kimlik oluşturma" işlerine giriştik. İşletmelerin çay bardak tasarımından A4 kağıt tasarımına, araç giydirmelerinden kartvizit tasarımlarına kadar birçok tasarım işlerinin merkezi haline geldik. Özellikle yeni kurulan işletmelerin tüm dijital işlemlerini tek yerle muhattap olarak halledilme imkanı müşterilerimize cazip geldi. Ticaret hayatına yeni başlayan işletmelere çeşitli çözüm önerilerinde bulunarak işletmelerini hızlıca büyütme imkanı sağladık. 

 6. Jan, 2022
  Drone Çekim Çalışmalarına Başladık

  Covid-19 salgının etkisini yitirmesi ile hayatımız tam anlamıyla normale dönmeye başladı. Normale dönen hayat, beraberinde bazı ihtiyaçları da getirmişti. Fabrikalar açıldı, iş yerleri kazançlarını arttırdı. Ekonomi hareketlendi. Böyle bir tabloda mutlaka reklam işleri de hareketlenecekti ve beklendiği gibi oldu. Sunduğumuz dijital çözümlerin daha çok güçlenebilmesi için drone çekim çalışmalarını başlatma kararı aldık. Müşterilerimizden gelen drone çekim taleplerini de böylelikle karşılamış olduk.

 7. Jan, 2023
  Tüm Gücümüzle Çalışmalarımıza Devam Ediyoruz

  Siz müşterilerimizin taleplerini karşılama konusunda tüm söylemleri dikkate alıyor ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına gerekli tüm sorumluluğumuzu devam ettireceğiz. Çalışma yelpazemizi genişletmemize olanak sağlayan tüm müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz %100 müşteri memnuniyetimizi hiçbir zaman kaybetmemek ve siz müşterilerimizle beraber büyümektir.
Yorumlarınız Değerli
Tüm müşterilerimizden bizleri değerlendirmelerini istiyoruz. Çünkü değerlendirmeler bizi bir adım öteye taşıyor.
Ekip Kalitemiz
Teknik ekiplerimizi her geçen gün biraz daha geliştirmeye çalışıyor ve bir nevi bu işin dershanesi olmaya çalışıyoruz.
Hızlı Hizmet
Gerçekleştirdiğimiz çalışmaları, olabilecek en hızlı şekilde yapmaya çalışıyoruz ve sizi oldukça hedefinize hızlıca ulaştırmak istiyoruz.

Referanslarımız

Bazı referanslarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Zaman zaman güncellediğimiz referanslar tablomuzu her geçen gün biraz daha genişletmeye çalışıyoruz. Daha fazla referansımızı görmek isterseniz Referanslarımız sayfamıza göz atabilirsiniz.