Anasayfa / Genel Videolar / Düğün Klibi Hazırlama

Düğün Klibi Hazırlama

Düğün klibi hazırlama yeni bir trend olarak günümüzde önemli bir yer edinmiştir. Yeni evlenen çiftlerin neredeyse tamamı düğün klibi istiyor. Düğün klibi hazırlama en özel anınızın en canlı hatırasıdır. Ömür boyu hiç bir yer kaplamadan saklanabilecek bir hediyedir. Herkesin hayalini kurduğu mutlu bir evliliğin ilk adımında olmazsa olmazlardan birisi düğün klibi hazırlama olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizin neden bir düğün klibiniz olmasın? Önceden çekilmiş fotoğraf ve videolarınızdan beğendiklerinizi seçerek bizlere gönderin. Ve biz sizin yerinize hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan; farklı, gösterişli, özgün veya sade bir şekilde sizin istekleriniz doğrultusunda düğün klibi tasarımları hazırlayıp gönderelim.

Düğün Klibi Hazırlama Formu

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

 

Düğün Klibi Örnekleri

 

Düğün Klibi Fiyatları

SD Çözünürlük

129/30 sn
129/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

149/30 sn
149/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

169/30sn
169/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

199/30sn
199/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.
Düğün klibi fiyatları
Düğün Klibi Fiyatları

Düğün Klibi Hazırlama

Çünkü siz her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz. Kendinizi biraz şımartın. Düğün klibi hazırlama projesine başladığımızda sizin de aklınıza farklı fikirler gelecektir. Sizlerle beraber fikirlerimizi harmanlayarak sıra dışı tasarımlarımızla anılarınızın canlanmasını sizler de istemez misiniz? Kendinizi veya düşüncenizi bir kalıba sokmaya çalışmayın. Düğün klibi hazırlama işleminde baştan sona siz olacaksınız. Gelin/damat olduğunuz kadar oyuncu da olun. Ömürde bir defa yaşayacağınız o günden birçok anı biriktirin. Fotoğraf ve video çekmekte sınır tanımayın. İçlerinden en güzel olanlarını seçmek biraz zor olabilir, haklısınız. Ancak düğün klibi hazırlama işlemini layığı ile yapabilmemiz için bu görev size ait. Siz seçin, biz tasarlayalım. En canlı anınız düğün klibiniz olacaktır, şüphesiz.

Yukarıda bulunan iletişim formunu kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sizler için unutulmayacak düğün klibi hazırlama işlemini yerine getiririz.

Düğün Klibi Hazırlama Tasarımları

Düğün klibi hazırlama tasarımları farklı konseptlerde karşımıza çıkmaktadır. Kişiden kişiye göre değişen zevkler, kişiye özel tasarımlar bu farklı konseptleri ister istemez sunar bizlere.

Düğün Klibi Hazırlama
Düğün Klibi Hazırlama Fiyatları

O zaman siz de trendi yakalayın!

İsterseniz siz en sevdiğiniz şarkıyı düğününüzde söyleyin, bizler sizin için muhteşem bir düğün klibi hazırlama işlemini gerçekleştirelim. Şarkınızı seçin ve düğün klibinizi birlikte kurgulayalım. Düğün günü boyunca etrafınızdakilerle birlikte seçtiğiniz şarkıyı söyleyin. Düğün günü boyunca sürecek çekimi, sonradan montajlayarak sizin için muhteşem bir klibe dönüştürelim. Video montaj teknolojisinin geldiği nokta sayesinde, ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuza inanın sizler de çok şaşıracaksınız!

düğün videosu hazırlama
Düğün Klibi Hazırlama

Farklı bir tasarım arayışında olanlara!

Düğün hikayenizi kendi ağzınızdan en ince detayına kadar anlatmak istemez misiniz? Evinizdeki en rahat koltuğa geçin ve kamerayı karşınıza alıp anlatmaya başlayın. Sizi durdurabilene aşk olsun! Düğün hazırlığınızdaki komik veya trajikomik olaylar, zorlandığınız yerler, yaşadığınız önemli dönüm noktaları, başınıza gelen aksilikler, küçük sürprizler, baştan sona aşk hikayeniz ya da anlatmak istediğiniz herhangi bir şey… Tamamen özgürsünüz. Siz bir yandan anlatırken biz montajda sesinizin üstüne düğün gününüzün kilit noktaları ve düğününüzden geriye kalan neşeli kareleri ekleyelim ve işte karşınızda nefis bir düğün klibi!

düğün klibi yapma
Düğün Klibi Yapma

Neden Düğün Klibi Hazırlama ?

Düğün klibi hazırlama işleminden sonra dijital ortamlarda saklanır. Küçük bir flash disk veya hard disk ile ömür boyu saklayabilirsiniz. Eşinizin hayatı boyunca sürekli hatırlayacağı ve izleyebileceği bir hediyedir. Size özeldir, eşi ve benzeri yoktur. Kendi hikayenizi kendiniz yazar, kendiniz canlandırır ve kendinize saklarsınız! Evet sloganımız oluştu; “Kendin yaz, kendin canlandır ve kendine sakla!” Bu oldukça heyecan verici! O ihtişamlı düğün gününüzden geriye kalacak olan anılarınızı gelin sizler için birlikte çoğaltalım. Sevdiklerinizle paylaşmak için can atacağınız düğün klibi hazırlama işlemini profesyonel ellere, yani bizlere bırakın! Biz sizin için her detayı düşünelim. Düğünüm oldu ama klibim yok diye sakın dert edip üzülmeyin! Mevcut resim ve videolarınızdan yepyeni tasarımlar sunalım sizlere. Photoshop programlarımızla sizi istediğiniz ülkeye taşıyalım veya bir kraliyet köşküne veya bir dağ evine veya deniz kenarına. Siz yeter ki isteyin, hayal edin ve kendinizi emin ellere bırakın. Çıkacak sonuç sizi oldukça memnun edecektir. Bizimle iletişime geçmeden düğün klibi hazırlama işleminizi yapmayın.  Bir mail kadar uzağınızdayız.

düğün klibi örnekleri
Düğün Klibi Örnekleri

Düğün Klibi Yapma Programı

Düğün klibi yapma programı olarak Adobe After Effects kullanabilirsiniz. Program kullanımı karmaşık olduğundan çoğu kişi kendisi yapmak yerine tanitimvideo.net adresini tercih etmektedir. Canon, Nikon gibi kameralar ile çekilen çözünürlüğü yüksek gerçek video çekimlerini de gönderirseniz kullanabiliriz. Animasyon ile görüntü zenginleştirmek istemiyorsanız, sadece gerçek videoların kullanılmasını istiyorsanız EDIUS programı da kullanılabilir. Daha basittir, daha kullanışlıdır ve bilgisayarın beynini daha az yorar. Her zaman animasyonlu ve güzel bir fon müzikli klip öneriyoruz. Çok sayıda düğün klibi programı bulunmaktadır. Buraya tıklayın ve tüm düğün klibi hazırlama programı hizmeti verenleri inceleyin.

Düğün Klibi Nasıl Hazırlanır

İstanbul il sınırları içerisinde dilerseniz kuaföre gelip videonuzu çekebiliriz. Damadın gelini görme anı, kurgulanması tarafımızda yapılabilmektedir. Bu uygulamalar maliyeti de yükseltmektedir. Maliyeti düşürmek için sadece resimlerinizden oluşan videolar da oluşturabiliriz. Görüntüleri, resimleri alıyoruz. Güzel ve romantik tasarımlarla süslüyoruz. Sizlere gösteriyoruz. Beğendiğiniz takdirde videoyu oluşturuyor ve şarkınızı fon müzik yapıyoruz. İstediğiniz yere yükleyip teslim ediyoruz. Düğün klibi nasıl hazırlanır detayları ile anlatmamızı isterseniz formu doldurun ve bize gönderin.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir