Anasayfa / Genel Videolar / Evlilik Teklifi Videosu Hazırlama

Evlilik Teklifi Videosu Hazırlama

Evlilik teklifi videosu hazırlama bazen çok yaratıcı hale gelebilir. Evlilik teklifi ile ilgili o kadar çok kurgu, o kadar çok sürprizler yapıldı ki artık çok yaratıcı bir şey yapılamıyor. Bu düşünceyi yok etmek hayal gücümüze dayanıyor. Hayal gücümüzü kullanarak çok yaratıcı teklifler yapabiliriz. Örneğin; bir evlilik teklifi videosu yaptırarak bulunduğunuz şehrin güzel bir yerine perde kurmak ve videoyu izletmek. Perdenin etrafına küçük mumları kullanarak kalp şekli vermek, uçan balonlar, havai fişekler vs. gibi farklı gereçlerle zenginleştirmek ise hayal gücümüze kalan iş. Uçurtma uçurup, uçurtma bezine kendi resimlerini bastıran romantik hareketler karşılaşıyoruz. Video yaptırıp sinema salonu kapatmak, video da şarkınızı fon müzik yapmak, videoyu yapıp bir web sitesi oluşturmak ve web sitesinin ismini SizinAdınız-OnunAdı.COM şeklinde yapmak gibi olaylar da düşünebilirsiniz. Evlilik teklifi ile ilgili başka görüşler isterseniz konu altındaki yorum formunu doldurarak gönderebilirsiniz.

Evlilik teklifi videosu hazırlama konusuna karar verdiyseniz aşağıda örnek videolara bakabilirsiniz. Evlilik teklifi videoları örnekleri az sayıda gösterilmektedir. Çünkü teklif yapan kişi videosunun gizli tutulmasını istemektedir. Kendi resimleri kullanıldığından herkes tarafından görüntülenmesine sıcak bakmazlar. Demo olarak hazırladığımız videoları gösteriyoruz.

Evlilik Teklifi Videosu Hazırlama Siparişi

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

Evlilik Teklifi Videosu Hazırlama Örnekleri

Evlilik Teklifi Videosu Hazırlama Fiyatları

SD Çözünürlük

369/30 sn
369/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

379/30 sn
379/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

389/30sn
389/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

399/30sn
399/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.
evlilik teklifi videosu hazırlama
Evlilik Teklifi Videosu Hazırlama

Evlilik Teklifi Videosu Hazırlama Düşüncesi

Sevdiğiniz kişiye evlilik teklifi yapma kararı verdiyseniz ilk işiniz bunu nasıl yapacağınızı düşünmektir. Yaratıcılığınıza göre çok çeşitli yollar izleyebilirsiniz. Hem maliyet açısından hem saklanabilme açısından hemde etkileyicilik açısından evlilik teklifi videosu hazırlama yolunu tercih edebilirsiniz. Neden tercih etmelisiniz, açıklayalım.

ilginç evlilik teklifi videoları
Evlilik Teklifi Video Fiyatları

Neden Evlilik Teklifi Videosu Hazırlama?

İlk olarak alışılmamışın dışında bir uygulama olması. Ülkemizde bir yüzük alıp, güzel bir restaurantta akşam yemeği yerken teklif edilmesi çok klişe bir hale gelmiştir. Bunu mutlaka zenginleştirmek gerekir. Türkiye’de sinema salonu kapatıp, güzel bir video yoluyla evlilik teklifi oranı nedir? Çok daha azdır. Az olana rağbet çok olduğundan bayanlar evlilik tekliflerinin farklı olmasını isterler. Teklifin kabul edilip edilmeyeceği bile buna biraz bağlıdır. Çünkü sevginiz ne kadar kuvvetliyse, sürpriziniz de o kadar etkileyici olmak zorundadır.

İkinci olarak maliyetinin düşük olması. Evlilik teklifi videosu yaptırmak isteklerinize göre değişebilir. 90₺’ de olabilir 5000₺’ye de olabilir. Bütçeyi siz kontrol edersiniz. Bu video karşılığında illa ki sinema salonu kapatmanız gerekmiyor. Film izlerken aniden video ekrana gelebilir, topluma açık bir yerde basit bir perdeye yansıtabilirsiniz. Alternatif evlilik tekliflerine göre maliyeti düşüktür.

Üçüncü olarak saklanmasının kolay olması. Evlilik teklifi alan kişi anı ölümsüzleştirmek ister. Haliyle o günü özel kılan her şeyi saklar. Teklif ettiğiniz gün partnerinizin ne giydiğini aklınıza kazıyın, çünkü ileride mutlaka soracaklardır. Küçük bir flash disk ile ömür boyu saklanabilir.

evlenme teklifi videosu hazırlama
Neden Evlilik Teklifi Videosu?

Evlilik Teklifi Videosu Hazırlama Programı

Bir çok program tercih edilebilir. Profesyonel bir çalışma dilerseniz Adobe After Effects programını tavsiye edebiliriz. Alternatif olarak Sony Vegas, 3Ds Max, Video Edit Magic, EDIUS, iMovie, Avid Media Composer, Final Cut Pro, Windows Media Maker gibi programlar kullanabilirsiniz. MacOS işletim sistemine sahip Apple bilgisayarlar kullanıyorsanız Final Cut Pro önerilmektedir.

evlenme teklifi video fiyatları
Evlilik Teklifi Video Programı

Evlilik Teklifi Videosu Hazırlama Fon Müziği

İşin makyaj boyutu tabi ki fon müziğidir. Görüntü ne kadar güzel olursa olsun, arka planda güzel bir fon müziğin olmaması video kötü hale getirecektir. Evlilik teklifi videosu hazırlama gibi zahmet içerisine girildiyse mutlaka fon müzik belirlenmelidir. Size has bir şarkı olması en güzel tercihlerin başında gelmektedir. Videonuz hazır, flört aşamasında mutlaka bir şarkı belirlenmiştir. Şarkının videoya fon müzik olarak eklenmesi çok daha iyi bir izlenim bırakacaktır.

evlilik teklifi video yapma
Evlilik Videosu Fon Müziği

Evlilik Teklifi Videoları İzle

Daha önce yapılmış bazı evlilik teklifi videoları izleyebilirsiniz. Size ön fikir verecektir. Belki bazı bölümlerini beğenip, kendi düşüncenize göre geliştirmek de mümkün olacaktır. Akıl akıldan üstündür anlayışı ile çalışmaları ileri boyutlara taşıyabilirsiniz. Evlilik teklifleri videosu her zaman başarılı sonuçlar vermiştir. Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde maliyeti biraz geri plana atmanızı tavsiye ederiz. İleride “Çok güzel bir evlilik teklifiydi, teşekkür ederim.” cümlelerini duymak parayla satın alınamaz bir şeydir. Zaman geçtikçe geçmişi değiştirmek imkansız hale gelir ve “Keşke biraz daha güzel bir teklif yapsaydım.” dememek için tavsiye olarak evlilik teklifi videosu hazırlama konusunu tercih etmelisiniz. Evlilik teklifleri nasıl yapılır videosu gibi düşünebilirsiniz.

Seni Çok Seviyor Videosu

İlginç evlilik teklifi videoları araştırırken seni çok seviyor videosu gibi bir görüntüyle karşılaşabilirsiniz. Farklı insanlar video olarak kayıt altına alınıyor, uç uca ekleniyor. Evlilik teklifi videosu hazırlama programı ile tam bir video haline dönüştürülüyor. Böyle bir çalışma düşünürseniz iletişim sayfamızdan özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Dünyanın En İyi Evlenme Teklifi

Göreceli bir kavramdır. Sosyal mesaj olarak algılanmasını istemeyiz fakat şunları söyleyebiliriz. Dünyanın en iyi evlenme teklifi, sevdiğiniz kişinin gözlerine bakarak içinizden geldiği gibi bir sürpriz yapmaktır. Evlilik teklifi organizasyonu video görüntüleri mutlaka kayıt altına alınmalıdır. Evlilik teklifi yaparken diz çökmeyi unutmayın, çünkü en çok sevilen budur. Evlilik teklifi hazırlama için tamamen kendi hayalinizi kendiniz gerçekleştirmek isterseniz ve evlenme teklifi video programı için En iyi 10 video yapma programı konumuza göz atabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.