Anasayfa / Genel Videolar / Haber Jeneriği Hazırlama

Haber Jeneriği Hazırlama

Ulusal veya yerel televizyon kanallarında her gün yayınlanan haber bültenlerinin giriş ve çıkış jenerikleri oldukça önemlidir. Her gün kullanılacak olan bu görüntüler haber jeneriği hazırlama çalışmasını gündeme getirir. Bu sayfayı dikkatli şekilde incelerseniz en ekonomik ve en hızlı yoldan haber jeneriğinizi teslim alabilirsiniz. Televizyon veya kanal adınızı bize bildiriyorsunuz. Sizlere en uygun jenerik demolarını gösteriyoruz. Beğendiğiniz jeneriği size 24 saat içerisinde teslim ediyoruz. Aşağıda bulunan iletişim formundan bize bilgilerinizi gönderin. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim ve jeneriğinizi hazır edelim!

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

Örnek Haber Jeneriği

Yukarıdaki haber jeneriğinin fiyatını öğrenmek için video fiyatı hesaplama sayfasına girin. Daha etkileyici göze daha hoş gelen haber jeneriği için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bu jeneriğin fiyatını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Jenerik olarak sadece bunlar değil, bir çok örnekler gösterebiliriz. Çok sayıda haber jeneriği hazırlama çalışması mevcuttur.

Haber Jeneriği Hazırlama Fiyatları

Bazı haber jeneriklerimiz 60 saniyeye kadar 240₺ olarak fiyatlandırılır. Bahsedilen bu jenerikleri beğenmediğiniz takdirde daha farklı, daha etkileyici jenerikler tavsiye edebiliriz. Jenerik fiyatları sorarken hem uygun olanı hemde daha etkileyici videoları sormanız durumunda, demo videolar gösterilecektir. Daha etkileyici haber jenerikleri 400₺ olarak fiyatlandırılmaktadır. Birden fazla video siparişi verildiği zaman fiyatta indirim yapılabilmektedir. Haber jeneriğinin yanında spor programı giriş jeneriği, herhangi bir program jeneriği gibi farklı konularda da sipariş verebilirsiniz. Haber jeneriği hazırlama çalışmalarında genellikle 400₺ bedeline sahip çalışmalar tercih edilmektedir. Yukarıda farklı 2 jenerik paylaşılmış ve fiyatları belirtilmiştir.

 

Haber Jeneriği Hazırlama Önemi

Haber jenerikleri genellikle kırmızı veya mavi renk tonlarında hazırlanır. Haber denildiği zaman akla gelen politika, siyaset, ekonomik, gündem gibi konular insan aklında ciddi konular belirttiğinden kırmızı renk tonlarında olurlar. Psikolojik olarak mavi renk tonu ise “güven” hissi vermektedir. Televizyon kanalları tarafsız haber yaptığını belli etmek için mavi renk tonlarını da kullanabilmektedir. Bazen televizyon logosunun renk tonları da baz alınarak gerçekleştirilebilir. Logo yeşil tonlarda ise yeşil renkler kullanılarak haber jenerikleri oluşturulabilir. İzleyiciler ekranda zengin görüntüler gördükten sonra odaklanma hislerini kullanırlar ve izlemeye devam ederler. Bu sebeple televizyon kanallarında veya sosyal paylaşım sitelerinde jenerikler kısa ve etkileyicidir.

 

Haber Jeneriği Nasıl Hazırlanır?

Haber jeneriği hazırlama emek isteyen, izleyiciyi etkileyen görüntüler olduğundan çalışmaların titizlikle yapılması gerekmektedir. Renk tonu belirlendikten sonra aklınızdaki düşünceleri bizlere aktarıyorsunuz. Bizlerde isteklerinize uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz sosyal medyaya yükleyerek teslim ediyoruz, dilerseniz dosya paylaşım sitelerine yükleyerek videonun orjinal halini indirebiliyorsunuz. Saniye saniye inceleyerek videoyu hazırlıyoruz, logonuzu kullanıyoruz ve etkileyici bir fon müzik ekliyoruz.

Haber jeneriği hazırlama

Haber Jeneriği Hazırlama Çözünürlüğü

Haber jeneriği hazırlama konusunda en önemli maddelerden biri de çözünürlüktür. İster karasal yayın ister uydu yayını ister web üzerinden yapılan yayınlarda haber jeneriği hazırlama esnasında çözünürlüğün yüksek olması gerekmektedir. Size teslim edeceğimiz jeneriklerin de çözünürlükleri yüksek olacaktır. Siparişlerde teslim edilecek video çözünürlüğü FullHD olacaktır. Türkiye’de şu anda en yüksek çözünürlüklü yayın FullHD olduğundan daha fazla çözünürlük ekrana yansımayacaktır. Yine de UHD veya 4K jenerik isteyen müşterilerimiz sipariş aşamasında belirterek küçük bir ücret ile istenilen çözünürlükte de teslim edilebilir.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.