Anasayfa / Genel Videolar / İntro Yapma Sitesi

İntro Yapma Sitesi

İntro yapma sitesi arayanlar için kaçırılmaz fırsatlar ile tanitimvideo.net karşınızda. Youtube, vimeo, dailymotion, facebook, twitter ve bütün sosyal medya videolarınız için giriş jeneriği yaptırmak videolarınıza zenginlik kazandıracaktır. Son günlerde çekilen videoların sosyal medyadan indirilebilmesi ile görüntüleriniz başkaları tarafından indirilerek kendileri çekmiş gibi yayınlıyorlar. Bunun önüne geçmek için görüntünüzün başına veya sonuna introduction(giriş) dediğimiz giriş videoları yerleştirebilirsiniz. Üstelik bunu sürekli yapmanıza gerek yok. Sadece 1 defa yaparak istediğiniz intro yapma programında küçük bir işlemle yerleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlere logonuzu ve sloganınızı göndermek. 24 saat içerisinde intronuzu teslim ediyoruz. intro yapma sitesi olarak sektörünüz ile ilgili materyaller kullanarak, intro yapma videolarını size uygun hazırlıyoruz.

İntro Yapma Formu

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

İntro Fiyatları

SD Çözünürlük

369/30 sn
369/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

379/30 sn
379/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

389/30sn
389/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

399/30sn
399/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

İntro Yapma Sitesi Ücretleri

Dilediğiniz takdirde .mov uzantılı olarak logo çalışması da yaptırabilir, paylaştığınız videoya filigran veya köşesine video boyunca dönecek bir logo introsu yaptırabilirsiniz. Böyle durumlarda grafiker kişiler durumu düzeltememekte, haliyle videonuz başkaları tarafından kullanılamamaktadır. Kullanılsa dahi sizin reklamınızı yapmış olacaktır. Öncelikle aşağıda çalışmasını yaptığımız bazı introları paylaşalım. Beğendiğiniz takdirde iletişim sayfasından veya konu içinde bulunan sipariş formunu kullanarak sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz 1 iş gününde teslim edilmektedir. Yoğunluk olması durumunda en fazla 3 iş gününde teslim edilecektir ki intro yapma sitesi olarak görevimizdir. Hazırladığımız bazı programsız intro yapma videoları üst kısımda yer almıştır.

İntro yapma sitesi
intro yapma fiyatları

İntro Yapma Sitesi

İntro yapma sitesi arayanlar için yeterli düzeyde bilgi verdik. İntro artık büyümekte olan işletmeler için zorunlu bir hale geldi. Çünkü müşteriler çalıştıkları şirkete güven beslemek zorundadır. Müşterilere görsel bir obje gösterilmesi durumunda (intro gibi) prestij sağlayacak ve kurumsal bir yapıda olduğunu düşünecektir. Hele ki bunlar sosyal medya üzerinde paylaşılmaya başlanırsa, doğal reklam elde edilerek birden işletmeniz büyüyebilmektedir. İntro yapma sitesi olarak tanitimvideosu.com/intro-yapma ve tanitimvideosu.com/youtube-intro-yapma adreslerini gösterebiliriz. 

 

İntro Yapımı

İntro yapma sitesi

İntro yapma sitesi olarak bizleri bulduysanız başka bir araştırma yapmanıza gerek kalmamış demektir. Paylaştığımız tüm bilgiler şeffaf şekilde sunulur. İntro yapımı önemli iş kalemi olduğundan doğru bilgiler sunarız. Bize yaptırıp yaptırmamanız çok önemli değil. Önemli olan sizin memnuniyetiniz. Siz memnun olursanız işiniz görülmüş olacaktır. Siz memnun kalmazsanız intro yapma sitesi olarak bunun bedelini ödeyemeyiz. Hem harcamış olduğunuz zaman boşa gider hemde bizim emeklerimiz boşa gider. Bu sebepledir ki intro fiyatları konusunu da dikkate almamız gerekir. İntro yapma siteleri üzerinde çok zaman kaybetmemenizi tavsiye ederiz. Böyle intro fiyatları böyle intro kalitesi fiyat/kalite dengesi olarak başka bir yerde bulunmamaktadır. İşimizi severek ve özenerek yaptığımız için müşteri memnuniyetimiz %98’lere ulaşmaktadır.

İntro Yapma Programı & Uygulaması

İntro yapma programı olarak windows, macOS, android ve iOS olmak üzere 4 grupta programlar önereceğiz. Windows ve macOS işletim sistemi kullanan kişiler Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro, Sony Vegas ve 3Ds Max bilgisayar programlarını kullanabilirler. Profesyonel intro yapma programı olarak After Effects öne çıkmaktadır. Android işletim sistemi kullanan kişilere Legend Metin Animasyonu uygulamasını öneriyoruz. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. iOS işletim sistemi kullanan telefon, tablet cihazları için Montessorium: Intro to Letters ve iMovie önerilmektedir. iMovie Apple tarafından geliştirilmiştir. Montessorium: Intro to Letters uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsinizİntro yapma sitesi ihtiyacı duymadan kendiniz de uygulamalar ile yapabilirsiniz.

İntro Nedir?

İntro ilk paragrafta belirttiğimiz gibi introduction kelimesinin kısaltmasıdır. Türkçe anlamı “giriş” olan intro, genellikle videoların başında veya sonunda yaklaşık 10 sn uzunluğunda tanıtıcı videolardır. Video korsanları için önlem olarak son zamanlarda çok sık kullanılmaya başlanmıştır. Video çalınma işlerine karşı bir önlem olarak görülse de asıl amacı videonun kim tarafından oluşturulduğunu anlatmak üzere tasarlanmalıdır. Bazı intro yapma sitesi olan işletmeler .mov uzantılı olarak videonun sadece köşe yerlerine yerleştirmek için video oluştururlar. Bunlara şeffaf introlar diyoruz. Bu intro örnekleri asıl videonun üstüne atılır. Altta kalan videoda herhangi bir görüntü kaybı olmaz. Televizyon kanallarının logolarını düşünebilirsiniz. Logo sadece sağ-sol alt/üst kısımlarında görünür. Görüntü kaydı alan kişiler videoyu kendi adlarına başka yerlerde kullanamazlar. Kullansalar bile logo görünecektir. Bu tür çalışma isteyen müşterilerimiz lütfen sipariş aşamasında şeffaf özelliğini belirtmelidir.

İntro Nasıl Yapılır?

intro yapma sitesi olarak videolarınızı oluşturmaya başlamadan önce kaç saniye olacağını, çözünürlük kalitesinin belirlenmesi gerekmektedir. Her intro da sizi temsil eden logo/banner veya slogan kullanılır. Logonuzu bize gönderdiğinizde yaptığınız işi inceliyoruz. Sektörünüzü göz önüne alıp nasıl bir intro yapılacağına karar veriyoruz. intro nasıl yapılır sorusunun size aksettirmeden oluşturup gönderiyoruz. Oluşturmaya başlamadan önce size nasıl bir intro olacağını gösteriyor ve onayınızla birlikte ilerliyoruz. İntro videolarınıza uygun arka plan seçimi, efekt seçimi, fon müzik seçimi aşamalarında sizlere haber veriyoruz. Beğendiğiniz takdirde çalışmalara devam ediyoruz. Logonuzu animasyon olarak hareketlendiriyor, arka plana uygun efektler vererek görsel zenginlik kazandırıyoruz.

 

Tanitimvidesu.com İntro Sitesi

İntro alanında sınırsız renk ve sınırsız tasarım seçenekleri sunan tanitimvideosu.com hizmete girmiştir. İntro ihtiyaçlarınızı karşılayacak bilgiler bu sayfada bulunmuyorsa, dost site olarak ilan ettiğimiz tanitimvideosu.com adresini de tercih edebilirsiniz. Youtube intro yapımları için tanitimvideosu.com/youtube-intro-yapma/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

11 Yorumlar

 1. İnstagram hesabımda paylaştığım videolar için önerilerinizi bekliyorum. Tşkler

 2. Web site girişimizde kullanmak için 7 saniye intro yaptırmak istiyoruz. Swf formatında verebilir misiniz?

  • Tanıtım Videosu

   Evet swf formatında gönderebiliriz fakat SWF formatında gönderdiğimiz dosyalara link eklemiyoruz. Yani videoya tıklandığı zaman başka bir alan adına yönlendirme işlemi yapmıyoruz.

 3. çok güzel hizmet tebrikler

 4. 3 adet intro yapımı için mail gönderdim.sarı ve beyaz renk tonlarında olmalı.akıcı olacak ve fon müziği ben size göndereceğim.firmamızın logosunu parça parça ekrana getireceğiz.ikinci introda ise ekrana çarpıyor şeklinde logo gelecek.belki ekran kırılır efekti verebiliriz.üçüncü intro da ise logomuzla beraber sloganımız olacak.bu üçünü yapabilir misiniz.teşekkürler

 5. yaptığınız introları çok beğeniyorum

 6. web siteme intro yaptırmak istiyorum.bana ulaşır mısınız

 7. güzel opener ve jenerik istiyorum

 8. Yaptığınız iş çok başarılı, intro çok güzel oldu. Ellerinize emeğinize sağlık, teşekkür ederiz.

 9. Çalışmalarınızı beğendim.3D İntro yaptırmak istiyorum.Bana ulaşın.Detayları anlatayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.