Anasayfa / Genel Videolar / Özür Dileme Videosu Hazırlama

Özür Dileme Videosu Hazırlama

Bazen isteyerek bazen de istemeyerek kırdığımız kişilerin gönlünü alabilmenin bir yolu da özür dileme videosu hazırlamaktır. Kişinin kabahatini anlaması, karşı tarafa da bunu belirtmesi durumunda işler yoluna girecektir. Bu bağlamda devreye giren yöntemlerin en etkileyici yolu budur. Sevgiliye özür videosu hazırlama ise çoğu şeyi affettirebilecek güçtedir. Karşı tarafa ne kadar değerli olduğunu hissettirin. Bu ve buna benzer bir konudan dolayı başınız beladaysa size bazı hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetlerin bazıları ücretli, bazıları ise ücretsizdir. Öncelikle ücretli olarak gerçekleştirilebilecek özür videosu hazırlama konulu videoları gösterelim. Dilediğinizi seçebilir veya size özel olarak göstereceğimiz özür videolarına bakabilirsiniz. İşte örnek özür videosu hazırlama çalışmaları;

Özür Dileme Videosu Hazırlama

 

Özür Dilmeme Videosu Siparişi

 

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

 

Özür Dileme Videosu Hazırlama Fiyatları

SD Çözünürlük

369/30 sn
369/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

379/30 sn
379/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

389/30sn
389/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

399/30sn
399/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

 

Sevgiliye Özür Videosu Hazırlama

Sevgili ile yaşanılan bir tatsızlık sonucu meydana gelen huzursuzluğu aslında çok küçük sürprizlerle düzeltebilirsiniz. Yapılan bir araştırmaya göre; bayanlar kendine özgü objeler gördüğü zaman mutluluk hormonu salgılamaktadır (kendi çocuğu, kendi ayakkabısı, kendine gelen hediye vs.) Bu sebeple sevgilinize, eşinize, nişanlınıza, sözlünüze veya hoşlandığınız kişiye özel video hazırlatmak karşı tarafı özel hissettirecektir. Çünkü bu video sadece kendine has olacak ve rahatlıkla arkadaşlarına gösterebilecektir. Daha da önemlisi bunu ömür boyu saklayabilecektir. Bunun için odasında yer ayırmasına gerek yoktur, yanında taşımasına gerek yoktur. Telefonunda bulunacak ve gittiği her yere kendisiyle beraber götürecektir. Sosyal medyada paylaşması (örneğin facebook, twitter veya whatsapp durumu gibi) kendisine özgüven aşılayacak, mutluluğunu arkadaşlarıyla paylaşacaktır. Tam bu noktada sizin değeriniz devreye girecektir. Şöyle ki; bunları yapabilme imkanı tanıdığınız için değerinizi anlayacak ve hatanızı affedecektir. Sevgiliye Eşe Özel Video Hazırlama konusuna da göz atabilirsiniz.

Özür dileme videosu hazırlama

Özür Dileme Videosu Hazırlama Programı

Ücretsiz yaptırmak isterseniz özür dileme videosu hazırlama programı olarak sizlere Adobe After Effects, 3Ds Max, Edius gibi programları öneriyoruz.  Bu programları öğrendikten sonra objeleri hareketlendirerek, efekt vererek, fon müzik ekleyerek, video formatına dönüştürerek başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz. Profesyonel, etkileyici çalışmalar için After Effects(AE), Sony Vegas, 3Ds Max programlarını, daha basit bir video isterseniz Edius programını kullanabilirsiniz.

 

Özür Dileme Slatyları

Gelişen teknoloji ile özür dileme slatyları oldukça demode hale geldi. Artık daha güzel görsel objeler kullanılıyor, daha güzel efektler veriliyor. Haliyle eski tip slaytlar çok etkileyici olmuyor, özür olarak çok kabul edilmiyor. Buna rağmen talep edilirse tabi ki oluşturabiliriz. Fiyat %50 civarında düşecektir fakat profesyonel bir çalışma olmayacaktır. Resimler ardı ardına geçerek gidecek, PowerPoint sunumu gibi olacaktır. Biz yapmasına yaparız da karşı tarafın bunu özür videosu olarak kabul etmesine kefil olamayız.

 

Özür Videosu Yapma

Tatsızlıkları, huzursuzlukları gideren özür videosu yapma kişinin romantikliğini ön plana çıkartmaktadır. Bilinmelidir ki; bayanlar video yaptıran erkekleri değil, video yaptırmayı düşünecek kadar ince erkekleri severler. Ve şu bilinmelidir ki; video yaptıran erkekler gerçekten çok sevdikleri için sürpriz yaparlar. Aynı durumlar bay içinde bayan içinde geçerlidir. Özür videosunu genellikle erkekler yaptırır. Nedeni malumunuz.

 

Özür Videosu Nasıl Yapılır

Kalbini kırdığınız kişi hakkında bilgiler toplanır. Resimleri, sevdiği bir şarkı, sevdiği sözler, varsa videoları gibi objeler bir klasörde biriktirilir. Yukarıda bahsedilen programa aktarılır. İstediğiniz şekilde tasarım yaparak görsel zenginlik kazandırırsınız. Resimleri videoya monte ederek hareketlendirir ve efektlendirirsiniz. Sevilen bir şarkıyı/fonu videoya fon müzik olarak atarsınız. Video formatına dönüştürürsünüz ki biz buna render diyoruz. Özür videosu nasıl yapılır sorusuna özetle bu şekilde cevap verilebilir. Programı kullanmak için özel eğitim almanız gerekmektedir. Çok kapsamlı programlarla çalışıldığından birden öğrenme şansınız ne yazık ki bulunmamaktadır.

 

Özür Dilemenin Anlamı

Özür dilemek erdemdir. Özür dilendiği zaman kimse küçülmez, kimse incinmez ve bilinmelidir ki; özür sadece anlayana dilenir. Kendini bilen herkes özür diler, özrü kabul eder. Af dileme videosu hazırlama konusunu sosyal mesajla bitirelim istedik.

 

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.