Anasayfa / Genel Videolar / Reklam Videosu Yapma

Reklam Videosu Yapma

Reklam Videosu Yapma çok uygun fiyatlara hizmetinize sunulmuştur. Reklam videosu yaptıran müşterilerimize ücretsiz olarak reklam danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bir kaç satır aşağıda bulunan sipariş formunu doldurun ve gönderin. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. Örnek reklam videoları formun altında gösterilmiştir. Sizlerde aşağıdaki gibi veya daha özgün reklam videoları isterseniz iletişim kuralım.

Reklam Videosu Yapma

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

 

Örnek Reklam Videoları

Reklam Videosu Fiyatları

SD Çözünürlük

369/30 sn
369/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

379/30 sn
379/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

389/30sn
389/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

399/30sn
399/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

 

İstediğiniz videonun süresini ve çözünürlük kalitesini belirlediyseniz buraya tıklayarak video fiyatını hesaplayabilirsiniz.

reklam videosu yapma
Reklam filmi yapma

Reklam Videosu Nasıl Yapılır?

Nasıl yapılacağına karar vermek için sizin görüşlerinizi öğrenmemiz gerekmektedir. Bizim için önemli olan sizin düşüncenizdir. Düşüncenizde nasıl bir video olduğunu öğrendikten sonra daha sağlıklı bilgiler verebiliriz fakat şuanda genel olarak nasıl hazırlandığını anlatalım. Reklam videosu nasıl yapılır; Animasyon reklam videosu hazırlama düşüncesi olan müşterilerimize öncelikle örnek reklamlar gösteriyoruz. Beğendiklerizi belirtiyorsunuz ve bizler nasıl reklam videosu istediğinizi tahmin edebiliyoruz. Aktarılmak istenen düşünceyi sizden öğreniyoruz. Belirlediğimiz videoyu size gösteriyoruz. Beğendiğiniz takdirde videonuzu oluşturmaya başlıyoruz. İş yoğunluğunun olmadığı zamanlarda 1 gün içerisinde çalışmanız elinize ulaşır. İş yoğunluğu olduğu anlarda zaten size bilgi verilir.

Reklam videosu yapma için ikinci yolumuz hem animasyon hem gerçek görüntünün kullanılması. Buna karma reklam da diyebiliriz. Karma reklamlarda gerçek görüntüyü kimin çekeceğine karar verilmesi gerekiyor. İş yeriniz İstanbul sınırları içerisindeyse gerçek görüntüleri bizler çekebiliriz. Canon, Nikon, Samsung, Sony gibi profesyonel çekim makineleriyle görüntü alıyoruz. Reklam videosu hazırlama esnasında kullanıyoruz. Veya sizin çektiğiniz videolar varsa bizlere gönderirseniz, onları da kullanabiliriz. Görüntüyü zenginleştirmek için animasyonlar ekliyoruz, etkileyici hale getiriyoruz. Kısacası reklam filmi yapma düşüncenizi yerine getiriyoruz.

Reklam videosu yapma için üçüncü yolumuz tamamen gerçek görüntülerin kullanılması. Çekimi yine siz yapabilirsiniz veya bizler gelip yapabiliriz. Reklam videosu fiyatları verilirken ekstra ücret istenecektir. Videonun üstüne sadece yazılar ekliyoruz. Telefon numarası, şirket adresi, firma web sitesi vs. gibi bilgiler yazıyoruz. Böylelikle video yapan siteler arasında yerimizi alıyoruz.

reklam filmi yapma
Reklam videosu yapma

Animasyon Tanıtım Filmi

Önemli unsurlardan birisi de animasyon tanıtım filmi hazırlamaktır. Bazı müşterilerimiz kurguları kendisi yapmaktadır. Örneğin; Temizlik şirketim var. Sattığım ürünleri videoya dönüştürüp reklam vereceğim. Bir bayan temizlik yaparken beli ağrısın, bu sırada firma logomuz ekrana gelsin. Sattığımız ürünler ekrana gelsin ve özellikleri yanına yazılsın. Sonra bayan mutlu olsun vb gibi senaryolar belirlenebilir. Senaryo sizin tarafınızdan geldiği zaman burada verilen fiyatlar geçerli olmayacaktır. Özgün animasyonlar için fiyat istemeniz gerekmektedir. Amacımız çözüm ortağınız olarak en ucuz ve en hızlı yoldan müşteri kazanmanızdır. İnsanların beğenisini kazanmanızdır. İstediğiniz şekilde çalışmalar yapabiliriz.

reklam videosu hazırlama
Animasyon tanıtım filmi

Reklam Videosu Yapma Programı

Çalışmaların gerçekleştirlebilmesi için reklam videosu yapma programı kullanılmalıdır. Tavsiye edeceğimiz programları kuşlanabilmek için mutlaka eğitimini görmeniz gerekmektedir. Reklam videosu yapma programı olarak ilk tavsiyemiz Adobe After Effects. Çok kapsamlı ve bilgisayarı zorlayan programdır. Hemen hemen her filmin bir sahnesinin ucuna dokunmuştur. Özelliğinin çok olması hasebiyle istenilen tüm düşünceler videoya aktarılabilir. AE kısaltması ile mutlaka eğitim alınması gerekmektedir. Aksi halde kullanmanız imkansıza yakındır. Youtube, vimeo gibi sitelerde eğitim videoları mevcuttur. Adobe tarafından üretilmiştir.

İkinci tavsiyemiz 3Ds Max. Her tasarımcının mutlaka duyduğu/kullandığı programdır. Reklam videosu yapma konusunda da yaygın kullanılır. Yine eğitim almadan programı kullanmanız çok zordur. Üçüncü tavsiyemiz Sony Vegas. Profesyonel videolar oluşturmak için yaratıcılığınız ile sınırlıdır. Aklınızdaki hikayeyi canlandırmak için harika şeyler sunar. AE, 3Ds, SV programlarının yanında reklam videosu yapma programı için photoshop bilmeniz kolaylık sağlayacaktır. Bazı işlemlerde PS daha hızlı çözüme kavuşturmaktadır. Gelişen video programları ile reklam videosu yapma artık kolay hale gelmiştir.

animasyon reklam yapma
Video yapan siteler

 

Reklam Videosu Yaptırmak

Bunca bilgiye rağmen neden ücretli reklam videosu yaptırmak düşüncesi oluşsun? Profesyonellik ile ilgili bir düşüncedir. İleri görüşlü şirket yöneticileri reklama büyük önem vermektedir. Reklama harcanan ücretler, geri dönüşü olan çalışmalardır. 1.000₺ reklam yaptıran şirketler 2000₺ gelir elde etmektedir(rakamlar temsilidir). Bu sebeple reklam videosu yaptırmak bir gider değil, gelir aracıdır. Profesyonelliğe dönüşen bu iş kalemi, zamanla kazanca dönüşür. Amatör düşünce yapısına göre; maliyeti olan her şeyi ben yapmalıyım! düşüncesi yanlış olur. Animasyon yapmanıza gerek yoktur, küçük bir maliyetle animasyon nasıl yapılır öğrenmeden yaptırabilirsiniz. Reklam videosu yapmayın, yaptırın anlayışı hakim olmalıdır.

 

Reklam Videosu Hazırlama

Reklam videosu hazırlama süreci 1 gün sürmektedir. Kamera çekimleri olduğu takdirde süreç uzamakta ve fiyat değişmektedir. Kamera çekimleri sizin tarafınızdan yapıldığı zaman süreç daha hızlı işleyecektir. Reklam videosu hazırlama işlemi bittikten sonra youtube, vimeo, dailymotion gibi video sosyal medyalarına ücretsiz olarak yüklenmektedir. Dilerseniz çeşitli mecralara da yüklenebilir. Reklam videosu yapma bizim aracılığımız ile çok kolay bir hale gelecek, videonuzu izledikten sonra tekrar yaptırmak isteyeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Reklam Videosu Seslendirmesi

Listede bulunan fiyatlara seslendirme dahil değildir. Seslendirme istediğiniz takdirde bizlerde ücretle seslendirme yapabilir videoya montajını yapabiliriz. Dilerseniz seslendirme ajanslarına yaptırıp bize gönderebilirsiniz. Seslendirme ajanslarına yaptırdığınız zaman montaj için ücret istenmektedir. Sesi bize yaptırdığınız zaman montaj ücreti alınmamaktadır. Reklam videosu örnekleri göz önüne alındığı zaman; seslendirme yapılan videoların daha etkileyici olduğu görünmektedir. Reklam yaptıracak müşterilerimize tavsiyemiz mutlaka seslendirme yaptırmalarıdır. Önceki paragraflarda belirttiğimiz gibi; reklam videolarını bir maliyet olarak görmeyin. Etkileyici çalışmaların size geri dönüşleri olumlu yönde olacaktır. 100-200 Türk Lirası daha fazla olsun, getirisi fazla olsun. Şirket reklamı nasıl yapılır diye düşünmeyin..

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.