Anasayfa / Genel Videolar / Şarkılı Video Yapma

Şarkılı Video Yapma

Şarkılar duygularımızı ifade edebilmek için başvurulan en etkili yollardan biridir. İçinde bulunduğumuz durumu biz bile ifade edemezken bazen bir şarkı duyar ve kendimizi o şarkının içinde buluveririz. Şarkıların böyle etkili bir gücü varken bunu fırsat bulduğumuzda kullanmak ve hayatımıza geçirmek aynı etkiyi başka insanlar üzerinde yaratmamızı sağlayacaktır. Eğer sizlerde şarkıların bu etkili gücünü başka insanlar üzerinde kullanarak onları etkilemek istiyorsanız şarkılı video yapma yöntemini deneyebilirsiniz. Bu yöntemi kullanabileceğiniz alanlar ise oldukça geniş. Doğum günleri , evlilik yıldönümleri, sevgililer günü ve tanışma yıldönümleri için şarkılı video yapma yolunu kullanabileceğiniz gibi romantiklikten uzak olan işleriniz için de uygun şarkılar kullanarak şarkılı videolar yaptırabilirsiniz. Eğer bunun canlı örneklerini görmeden karar vermek istemiyorsanız sitemizde ki şarkılı videolara göz atabilir ve kararınızı öyle verebilirsiniz. Karar verdiğiniz takdirde sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak bizlerle iletişimi beklemeden çok hızlı bir şekilde ve kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Şarkılı Video Yapma İletişim Formu

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

 

Şarkılı Video

Yukarıda bulunan animasyon klip ekiplerimiz tarafından yapılmıştır. Şarkı müşterimiz tarafından okunmuş ve animasyon klip müşterimizin isteği doğrultusunda oluşturulmuştur.

Şarkılı Video Fiyatları

SD Çözünürlük

369/30 sn
369/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

379/30 sn
379/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

389/30sn
389/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

399/30sn
399/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

Şarkılı Video Yapma Süreci

Şarkılı video yapmaya karar veren ve sitemize göz atan kullanıcılardan büyük oranda geri dönüş alıyoruz. Eğer sizlerde sitemize göz attıktan sonra şarkılı video yapmaya karar verdiyseniz iletişim formunu doldurduğunuz takdirde size en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz. Bütün her şey sizin istediğiniz gibi oluyor. Şarkıdan ne tarz bir video olacağına, resim veya kullanılacak videoya kadar her şey sizin ilettiğiniz şekilde gerçekleşiyor. Sizlerle whatsapp veya telefonda birebir konuşma imkanı sunarak düşüncelerinizi daha rahat ve açık bir şekilde sunma imkanı da sağlıyoruz ayrıca. Gerekirse şarkılı video yapma aşamasında düzeltilmesi gereken yerler de düzeltilebiliyor. Bütün bunları yapmamızda ki amaç yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek ve sizlerin amacına ulaşabilmesi elbette ki.

Şarkılı video yapma

Şarkılı Video Yapma Amacı

Sitemizde oldukça farklı çeşitte videolar mevcut. Fakat bunlardan en etkili olanlardan birinin şarkılı videolar olduğunu söyleyelim. Bu videolarda şarkıların büyüleyici etkisinden yararlanılır ve videolarınıza daha canlı bir efekt katılmış olur. Bu sayede ise yapmak istediklerinize daha kolay ulaşabilir ve amacınıza ulaşmanın keyfini sürebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi husus da şarkılı videonun ne için ve nereye yapılacağıdır. Eğer ki sevgiliniz veya eşiniz için romantik bir video veya arkadaşlarınız ve ailenize özel gün için şarkılı video yapma amacındaysak seçilen şarkılar daha kolay olacaktır. Amacınıza yönelik olarak duygusal veya eğlenceli şarkılar dikkat gerektirmeden seçilebilir. Seçimi tamamen size bırakıyoruz bunlara dikkat ettiğiniz takdirde. Ancak şarkılı video yapma amacında olduğumuz şey bir iş üzerineyse burada seçilecek şarkıya ayrı bir dikkat ve özen gösterilmeli ve konuya uygun, ciddi bir şarkı seçimi yapılmalıdır.

Burada da elbette ki yapacağınız iş önem arz ediyor. Yaptığınız işe göre izleyicileri sıkmadan dinlendirme niyetindeyseniz daha sakin şarkılar seçmelisiniz. Eğer ki izleyicileri dinç tutma niyetindeyseniz ve dinamik bir iş videosuysa yaptığımız yer yer izleyicileri ayağa kaldıracak atik ve dinamik bir şarkı olmalıdır seçtiğiniz. Şunu da belirtelim ki yüzde yüz müşteri memnuniyeti çerçevesinde çalıştığımız için bütün bunlarla ilgilenmek istemiyorsanız işi ve amacı bizlere ilettikten sonra diğer bütün her şeyi bizlere de bırakabilir ve şarkılı video yapma aşamasını uzaktan da izleyebilirsiniz. Kısacası şarkılı video yapma süresince bütün her şey sizin elinizde oluyor. Bütün bunları belirttikten sonra, tekrar bizimle birlikte şarkılı video yapma sürecini geçirmek isteyen müşterilerimize daha ayrıntılı bilgi vermek adına ,kolaylıkla sitemizden bizlerle iletişime geçebileceklerini belirtmek isteriz.

Animasyon Klip

Milyonlarca izlenen bir kaç animasyon klip örnekleri de gösterelim. maNga – Bir Kadın Çizeceksin şarkısının klibinde animasyon tercih edildi ve milyonlarca izlendi. Animasyonu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. Yine Umut Kaya’nın Mor Yazma şarkı klibi de animasyon olarak tasarlanmış ve youtube’da milyonlarca izlenmiştir. Buraya tıklayarak klibi izleyebilirsiniz. Dünya üzerinde çok sayıda animasyon klip bulunmaktadır. Hepsine toplu olarak şarkılı video yapma da denilebilir. Şarkılı video yapma programı olarak kullanımı basit olan EDİUS’u öneriyoruz.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.