Anasayfa / Genel Videolar / Tanışma Yıldönümü Videosu Yapma

Tanışma Yıldönümü Videosu Yapma

Tanışma yıldönümü videosu yapma ilişkinizi perçinlemek için yapılacak en etkili şeylerden birisidir. Kimileri önem vermez bu güne. Ancak tanışma yıldönümü belki de en önemli günlerden birisidir. Çünkü her şeyin başlangıcı bugünle gerçekleşmiştir. Onun için doğum günleri ve sevgililer günlerinden bile daha önemli olduğunu düşünüyoruz bu günün. Böyle bir günde siz de tanışma yıldönümü videosu yapma seçeneğini kullanmak istiyorsanız sitemizde ki videolara göz atabilir ve yapmaya karar verdiğiniz takdirde iletişim formunu doldurup çok kısa bir süre içerisinde bilgi alabilirsiniz. İşte iletişim formu;

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

 

Örnek Tanışma Yıldönümü Videosu Yapma

 

Tanışma Yıldönümü Videosu Hazırlama Fiyatları

SD Çözünürlük

369/30 sn
369/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

379/30 sn
379/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

389/30sn
389/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

399/30sn
399/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

 

Neden Tanışma Yıldönümü Videosu Yapılır

Tanışma yıldönümünüz yaklaştıysa ve hala ne yapacağınıza karar veremediyseniz sizler için çok iyi bir fikrimiz var. Tanışma yıldönümü videosu. Evet artık hediyeler rafa kalktı ve yerini daha farklı ve daha anlamlı şeyler aldı. Sizin için çok anlamlı bir hatıra olarak kalacak tanışma yıldönümü videosu hazırlatarak sevgilinize veya eşinize oldukça anlamlı olan bir hediye verebilirsiniz. Üstelik bu hediyeniz yıllar geçtikçe hediyeler gibi eskimeyecek tam tersi daha da anlam kazanacak. İlerde bu videolara baktıkça hayat arkadaşınıza nasıl bir hediye armağan ettiğinizi daha da iyi anlayacaksınız. Üstelik sadece sizler için değil çocuklarınız için de anne babaları adına bir hatıra olacak.

tanışma yıldönümü videosu hazırlama

Tanışma Yıldönümü Videosu Nasıl Yapılır

Eğer tanışma yıldönümünüz için video yaptırmaya karar verdiyseniz sitemizde ki iletişim formlarından hem bizlerle iletişime geçebilir hem de fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tanışma yıldönümü videosu yapma tamamen sizin istekleriniz üzerine şekillenir. Ancak genel olarak kişilerin resimlerini alarak ve isimlerini öğrenerek bunları video içerisinde geçiriyoruz. Videoya eklenmesini istediğiniz sözler varsa bunları da ekleyebiliyoruz.

Video Hazırlama Süreci

Sevgilinize veya eşinize tanışma videosu yapma kararını verdiyseniz ve nasıl yapılacağı hakkında bir fikriniz yoksa endişelenmenize gerek yok. Sitemizde ki videolara göz atarak fikir edinebilir ve ne tarz bir video istediğinize karar verebilirsiniz. Ayrıca aklınızda farklı türde bir video yapma fikri varsa bunu da yapabiliyoruz elbette. Nasıl bir video istediğinizi bizlere ilettiğiniz takdirde isteklerinize uygun olan videoyu yapabilmemiz elbette ki mümkün. Tanışma yıldönümü videoları genellikle çiftlerin resimlerinden oluşan bir klip şeklinde hazırlanıyor. Ancak bu videolara resim haricinde kısa süreli videolarınızı da ekleyebiliyoruz.

Tanışma yıldönümü videolarında resimleriniz ve videolarınız geçerken arka fonda dilediğiniz müziği de kullanabiliyoruz. Örneğin sizin için özel olan bir şarkı varsa bu şarkıyı kullanarak videoyu daha etkileyici bir hale getirebiliyoruz. Bütün bunların dışında sadece resimler veya videolar kullanarak değil de çeşitli animasyonlar yaparak da videoları hazırlayabiliyoruz. İsterseniz duygusal efektlerle hazırlanabiliyor bu videolar. Hatta komik efektler vererek yaptığımız videolar da mevcut. Yani kısacası tanışma yıldönümü videosu yapma  tamamen sizlerin isteği üzerine şekilleniyor.

tanışma yıldönümü videosu yapma

 Tanışma Yıldönümü Videosu Hazırlama Amacı

Tanışma yıldönümü videoları özel gün videoları arasında bulunan video türlerindendir. Çiftler kadın erkek fark etmeksizin bu videolarla özel günlerini daha anlamlı hale getiriyorlar. Yani sadece erkekler değil kadınlar da hazırlatabiliyor bu videoları. Senelerdir özel günlerinizi hediyelerle kutladıysanız ve artık değişik şeyler denemek istiyorsanız bu özel gün için özel olarak hazırlanmış olan videoları deneyebilirsiniz.

Özellikle kadınlar için oldukça etkileyici bir hediye olan bu yöntemi mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu şekilde ona verdiğiniz değeri hediye alarak basit bir şekilde değil de uğraş verdiğinizi göstererek özel olarak hazırlanmış videolarla daha iyi bir şekilde gösterebilirsiniz. Yani tanışma yıldönümü videosu yapma eşinize veya sevgilinize verebileceğiniz en etkileyici ve anlamlı hediye.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.