Anasayfa / Genel Videolar / Tanıtım Videosu Yapma

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları vardır. Bu reklamlar genelde video şeklinde hazırlanır. Çünkü videoların bu şekilde hazırlanması daha çok dikkat çeker. Bu şekilde daha çok kişiye ulaşabilir ve ilgi çekici videolarla ilgiyi kolaylıkla çekebilirsiniz. Sizlerde ürünleriniz için tanıtım videosu yapma yolunu tercih edecekseniz sizleri sitemizde ki iletişim formunu doldurmaya davet ediyoruz. İletşim formunu doldurun ve gönderin. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacağız.

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

Tanıtım Videosu Yapma Örneği

Tanıtım Videosu Yapma Fiyatları

SD Çözünürlük

129/30 sn
129/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

149/30 sn
149/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

169/30sn
169/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

199/30sn
199/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

 

Tanıtım Videosu Nedir

Bir ürünün veya firmanın tanıtımı için en etkili şekilde geri dönüş almak istiyorsanız iyi bir tanıtım filmine ihtiyacınız vardır mutlaka. Hedef kitleye yönelik bir şekilde hazırlanan bu tanıtım videoları ürünlerinizin veya firmanızın tanıtımını yaparak satışlara olumlu yönde katkılar sağlayacaktır. Tanıtım videosu yapma yolu ile markanızın bilinirliği artacak ve daha çok kişiye hitap edeceksinizdir. İşte tanıtım videoları bu şekilde yaptığınız işte başarıya ulaşmada en büyük yardımcınız olacaktır.

Tanıtım videosu yapan firmalar

 Tanıtım Videosu Nasıl Yapılır

Tanıtım videoları aklınıza gelebilecek her şey için yapılabilir. Ürün tanıtımlarından şirket tanıtımınıza, okul, hastane ve hatta konut tanıtımlarına bile hazırlanabilir. Sizler ne için tanıtım videosu hazırlanmasını istiyorsanız onun üzerine video hazırlanır ve sizlere sunulur. Öncelikli olarak tanıtımını yapacağımız şey belirlenir ve bunun en iyi şekilde tanıtılması için görseller ve bunun üzerine olan resimler istenir sizlerden. Eklemek istediğiniz başka şeyler varsa bunlarda sizlerden alınır ve tanıtım videosuna dahil edilir. Yani tanıtım videosu yapma tamamen sizin isteğiniz üzerine şekillenir. Tanıtım videolarının etkili olması için çeşitli efektler ve etkileyici müzikler eklenebilir. Özellikle insanlar üzerinde daha çok etki yaratabilecek özellikler şarkılar ve görsellerdir. Onun için ürün tanıtım videolarında dikkat çekici müzikler kullanılması tanıtımı yapılan ürünün veya firmanın daha çok akılda kalmasını sağlar.

Tanıtım Videosu Yapma Süreci

Tanıtım videoları belki de ne çok geri dönüş sağladığımız alanlardan. Çünkü bildiğimiz üzere reklam her şeydir. Özellikle ticaret sektöründe kazanç sağlamak istiyorsanız bu kızışmalı ortamda mutlaka reklamınızı yapmanız şart. Tanıtım videosu yapma yoluyla rakiplerinizi geride bırakabilir ve  kazancınızı kolaylıkla artırabilirsiniz. Üstelik bu tanıtım videolarıyla sadece kazancınızı artırmış olmazsınız. Aynı zamanda markanızın da tanınırlığını artırmış olursunuz. Ki bu da aslında kazanç sağlama da sizi alıp götüren en büyük etkenlerdendir. Video hazırlama süreci ise şu şekildedir. Öncelikli olarak sitede bulunan videolara göz atabilirsiniz. Bu şekilde ne tarz bir video istediğinize daha iyi bir şekilde karar verebilirsiniz. Ne tarz bir video istediğinize karar verdikten sonra bunun ortalama fiyatı hakkında bir bilgi sahibi olmak istiyorsanız yine sitemizde bulunan fiyat hesaplama araçlarını kullanabilirsiniz. Ve en son olarak sitemizde bulunan iletişim formunu dolduruyorsunuz. Sitemiz sürekli aktif halde bulunduğu için tanıtım videosu yapma sürecinde gecikme yaşamanız mümkün değildir. Bütün bunlar dışında ben bunlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız sadece iletişim formunu doldurmanız da yeterlidir elbette. Sizlere geri dönüşü gün içerisinde sağlayıp bütün merak ettiklerinizin cevabını verebiliyoruz.

tanıtım videosu yapma

Tanıtım Videosunun Amacı

Tanıtım videoları reklamınızı yapmak için en etkili yollardandır. Eğer ki tanıtımınızı yapacak bir yol arıyorsanız bunu hiç düşünmeden tanıtım videosu yapma yoluyla sağlayabilirsiniz. Çünkü günümüzde artık neredeyse herkesin elinde bir akıllı cep telefonu var ve herkes buradan dikkatini çeken şeyleri açıp anında izleyebiliyor. Sizler tanıtım videosu yaparak kullanıcıların ilgisini bu şekilde çekebilir ve ürünlerinizin daha fazla kişi tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik sadece ürün değil firmanız varsa firmanızın tanıtımını, konut satıyorsanız bu konutun tanıtımını ve hatta kafe, restoranlarınızın tanıtımını bile bu şekilde sağlayabilirsiniz.

 

Tanıtım Videosu Yapma Programı

Tanıtım videosu yapma programı olarak piyasada bir çok firma bulunmaktadır. Teknoloji devi Adobe’nin After Effects ve Premiere Pro programları kullanılabilir. Hazırlamış olduğumuz En İyi 10 Vİdeo Programı konumuza göz atabilirsiniz. Profesyonel görüntüler ve filmler bu iki programla gerçekleştirilebilir. Daha basit programla tanıtım videosu yapma işini gerçekleştirecek kişiler Edius uygulamasını kullanabilirler

SİZİN İÇİN SEÇTİK

tanışma yıldönümü videosu hazırlama

Tanışma Yıldönümü Videosu Yapma

Tanışma yıldönümü videosu yapma ilişkinizi perçinlemek için yapılacak en etkili şeylerden birisidir. Kimileri önem vermez …

1 Yorum

 1. İşinizi çok iyi yapıyorsunuz.Sizinle çalışmak isteriz.Tebrik ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir