Anasayfa / Kutlama Videoları / Video Davetiye Hazırlama

Video Davetiye Hazırlama

Davetiye denilince akla sadece düğünler gelse de davetiyeler aslında seminerler, toplantılar, konferanslar, geziler ve açılışlarda da kullanılırlar. Bu davetiyelerle etkinlik kişilere duyurulmuş olunur. Bu zaman kadar genellikle davetiye kartlarına bastırılan davetiyeler teknolojinin gelişmesiyle ve hayatın artık ekranlara doğru yön değiştirilmesiyle birlikte video davetiye hazırlama şekline dönüştü. Bu şekilde hem herkesin daha kolay ulaşıp görebileceği bir hal aldı hem de sıklıkla karşılaşılan davetiye kaybetme ve bundan dolayı meydana gelen davetin yapılacağı mekan ve zamanı bilememe sorunsalını ortadan kaldırdı. Sizde bu sorunlardan kurtulmak ve çağa ayak uydurmak istiyorsanız sitemizde en güzel ve dikkat çekici şekilde video davetiyenizi hazırlatabilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim formları aklınıza takılan bütün soruların cevabını bulmak üzere sizleri bekliyor. Formu doldurun ve aynı gün içerisinde bütün sorularınızın cevabını bulun..

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

Hazırladığımız Örnek Davetiye Videosu

Video Davetiye Fiyatları

SD Çözünürlük

129/30 sn
129/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

149/30 sn
149/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

169/30sn
169/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

199/30sn
199/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

Video Davetiye Nedir

Video davetiye davetiyeleriniz video şeklinde hazırlanmasıdır. Yani davetiyelere yazdırdığınız metinler video içerisine aktarılır ve bu şekilde hazırlanmış olunur. Video davetiye hazırlama ile daha çok kişiye ulaşmış olursunuz. Özellikle günümüzde sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasıyla brikte herkeste bir sosyal medya çılgınlığı başladı ve insanlar saatlerini buralarda geçirmeye başladılar. Bundan dolayı özellikle seminer, konferans, açılış ve geziler için daha çok kişi toplanması amaçlandığı için video davetiye hazırlaması ile oldukça fazla kişiye ulaşılabiliyor. Video şeklinde hazırlanan davetiyeler bu sosyal medya platformlarında paylaşılıyor ve insanlar tarafından kolaylıkla görülmüş oluyorlar. Video şeklinde hazırlanan davetiyeleri elbette ki düğünler için de yapıyoruz. Özellikle günümüzde herkese tek tek ulaşmak güç olduğu için ve ayrıca da zaman açısından sıkıntı yaşandığı için düğün sahibi herkese tek tek ulaşmak için zaman bulamadığı zamanlarda video davetiye hazırlama yolunu tercih ediyor. Ancak davetiyenin video şeklinde hazırlanmasında tabi ki de tek neden bu değil. Günümüzde teknolojinin artık çok fazla gelişmesiyle birlikte ilgi de farklı yerlere kaydı. Artık video şeklinde hazırlana ve görsel içeriği fazla olan şeyler insanların daha çok ilgisini çekmeye başladı. Bundan dolayı da bir hoşluk olması açısından , Düğününüzün ve davetiyenizin daha çok akılda kalmasını da istiyorsanız davetiyenizi video şeklinde hazırlatmak tercih edeceğiniz ilk şey olmalıdır.

Neden Video Davetiye Hazırlanmalıdır

Davetiyeler bu zamana kadar hep matbaalarda basılan ve ortadan kaybolan şeylerdi. Ayrıca kapı kapı gezmek zorunda kalırdık ve bu hem zaman kaybı hem de para kaybı demekti. Ayrıca matbaalara verilen paraların da haddi hesabı yoktu. Ancak artık hem cebinizi rahatlatacak hem de zamanınızı size bırakacak video davetiyeler çıktı. Video davetiye hazırlaması ile paranızı ve zamanınızı size bırakıyoruz. Videoları matbaalarda basılan davetiyelerden daha hesaplı bir şekilde hazırlıyoruz ve  sizlere üstelik çok da güzel bir anı bırakıyoruz.

Video Davetiye Hazırlama Süreci

Davetiyenizi video şeklinde hazırlatmaya karar verdiğiniz takdirde sitemizde bulunan iletişim formlarını doldurup aynı gün içerisinde bizlerden kolaylıkla bilgi alabiliyorsunuz. Bu süreçte sizin zamanınızı alacak bir şeyin olmadığını söylemeden geçmeyelim. Video davetiye hazırlama sürecinde tek yapmanız gereken daha öncede belirttiğimiz gibi sadece iletişim formunu doldurmak. Bu formu doldurduktan sonra bizler aynı gün içerisinde sizlerle iletişime geçiyoruz ve birkaç dakikalık telefon görüşmesinden veya mesajlaşmadan sonra video davetiyeniz yine aynı gün içerisinde hazırlanmış oluyor. Ancak sizlerden istediğimiz bazı şeyler olacak elbette. Bunlar da davetiyenin ne için yapıldığına göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin bir düğün için hazırlanacaksa isimleriniz ve resimleriniz öncelikli olarak istenen şeyler. Eklenmesinin istediğiniz diğer şeyleri de tabi ki sizlere bırakıyoruz. Yani bütün her şey sizin isteğinize göre şekilleniyor.

Video Davetiye Hazırlama Programı

Video davetiye siparişi vermek yerine kendiniz yapmak isterseniz ipuçları vermek isteriz. Video davetiye programı olarak adobe after effects öneriyoruz. AE programı ile istediğiniz şekilde video davetiye tasarımı oluşturarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Karmaşık bir video düzenleme programı olduğundan alternatif programlar arayışına girebilirsiniz. Sizin için En İyi 10 Video Düzenleme Programı konusunu oluşturduk, inceleyebilirsiniz. Adobe Premiere veya Sony Vegas programları da istediğinizi elde etmeye yarayacaktır. Bunlarla uğraşmak istemeyen, sipariş verip hemen teslim almak isteyen kişiler ise iletişim formundan bizlere yazarak temin edebilirler.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Bayram Kutlama Videosu Hazırlama

Bayram Videosu Hazırlama

Ramazan ve Kurban bayramlarında işletme sahipleri ve yüksek beğeni sayfa sahipleri kutlama mesajları/videoları yayınlamak isterler. …

3 Yorumlar

 1. Davetiye videolarına tek tek isim yazılacak mı peki?

  • Tanıtım Videosu

   Her davetiyeye videosuna ayrı bir isim yazmıyoruz. Dilerseniz yazabiliriz fakat video sayısı arttıkça fiyatta yükselir.

 2. Bu işi nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir