Anasayfa / Genel Videolar / Video Editleme

Video Editleme

Bütün video editleme işlerinizi yapıyoruz. Editleme yapmak istediğiniz videoyu bize gönderin veya sıfırdan bir video edit oluşturmak için bizimle iletişime geçin. Varolan bir video üzerinde editleme işlemi gerçekleştirilecekse aşağıda bulunan fiyatlar değişebilir. Aşağıda bulunan iletişim formundan detayları bize aktarın ve videonun web adresini(linkini) gönderin. Detayları inceleyeceğiz ve size geri dönüş yapacağız. Örnek video editleri için iletişim formunun alt kısmına bakabilirsiniz.

Video Editleme İletişim Formu

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

 

Video Editleme Örnekleri

Bunlar sadece örnektir. Dileğidiniz şekilde video edit veya montaj işlemleri yapabiliriz. İlk videoda sol tarafta montaj yapılmamış görüntü, sağ tarafta ise editleme işleminden sonraki görüntü bulunmaktadır.

 

 

 

 

Video Editleme Fiyatları

Video editleme fiyatları değişebilir. Buradaki fiyatlar temsili olabilmektedir.

 

SD Çözünürlük

369/30 sn
369/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

379/30 sn
379/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

389/30sn
389/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

399/30sn
399/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

 

video editleme
Video Editleme

Video Editleme Nedir?

Video editleme genel anlamda mevcut bir videonun üstünde değişiklik yapmaktır. Tam olarak video editleme nedir, videonun istenmeyen bölümünü değiştirmek veya düzenlemek amacıyla gerçekleştirilen işlemlerin tümüdür. Edit İngilizce olarak düzenleme demektir. Video düzenleme olarak düşünülebilir. Bunu montaj ile karıştırmamak gerekir. Montaj hizmetimiz de bulunmaktadır. Bunun içinde mail gönderebilirsiniz. Video düzenleme işlemi çok zahmetli olabilmektedir. İstenilen edit şekline göre işlemler uzayabilmektedir. İstediğiniz özellik basit bir işlem de olabilir, çok büyük emek gerektiren işler de olabilir.

video editleme nedir
Video editleme nasıl yapılır

Video Edit Programları

Video edit programları olarak Adobe After Effects programını öneriyoruz. AE bilindiği takdirde video editleme programı olarak başka bir uygulama bilmeniz gerekmez. Çok kapsamlı ve detaylı düzenlemeler/montajlar/editler yapılabilir. Önemli olan programın nasıl kullanılacağı ve fonksiyonların yerleridir. Karışık ve zor görünen after effects programı bilindiği zaman, yapmak istediğiniz işlemin ne kadar kısa sürede yapıldığını fark edeceksiniz.

İkinci olarak sony vegas pro öneriyoruz. Sony vegas pro programı nasıl kullanılır şeklindeki sorular çok sorulsa da youtube, vimeo, dailymotion gibi video sosyal medyalarında eğitimleri bulunuyor. Özel olarak vegas pro eğitimi veren siteler ve firmalar bulunmaktadır. Dilerseniz başvurup eğitimlerine katılabilirsiniz.

Üçüncü olarak 3Ds Max öneriyoruz. İlk 3 önerimiz yılların programları, yılların uygulamalarıdır. Sektörün ilk silahşörlerinden, ilk nam salanlarındandır. Aklınızdaki her şeyi ilk 3 sıradaki programlarla görüntüye dökebilirsiniz. Daha basit montaj programları isterseniz EDIUS kullanabilirsiniz. Çok kapsamlı olmasa da edit olarak çoğu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. En iyi video editleme programı nedir diye soranlara cevabımız; en iyi bildiğiniz programdır.

video editleme programları
Video Edit Programları

Video Editleme Sitesi

Video editleme sitesi olarak bizi tercih edebilirsiniz. Tanitimvideo.net olarak bütün video düzenleme/edit işlerinizi yapabiliriz. Gerçekleştireceğimiz işler ortalama olarak 24 saatte tamamlanır ve tarafınıza teslim edilir. Tabi sizin istediklerinize göre bu süre değişebilir. İstenilen işlemlerin ne olduğuna bağlıdır. Başka bir site önermiyoruz. Şimdiye kadar aldığımız tüm işleri %100 müşteri memnuniyeti ile teslim ettik. Bunun gururunu yaşıyoruz. Teknik ekibimizle birlikte sadece editleme değil tüm video işlemlerinizi yapmaya hazırız.

Video Editleme Nasıl Yapılır?

Öncelikle hangi videoyu düzenleyeceğimizi belirleyeceğiz. Video dosyasını alıp video editleme programlarından birini seçerek bilgisayarımıza kuracağız. Görüntüyü video düzenleme programına import edeceğiz(içe aktaracağız). Video editleme işlemine başlayacağız. Bir videoda düzenlemek istediğimi bölümü keserek sadece o bölüm üzerinde çalışmak kolaylık sağlayacaktır. Videolar yazılar gibi değildir. İstediğiniz her yerden hemen silip atamaz, ekleme yapamazsınız. Her düzenleme işleminde render almanız gerekir. Böyle sebeplerden dolayı lokal lokal çalışmak işlerinizi hızlandıracaktır. Düzenleme bittikten sonra render almadan önce fon müzik ekleyeceğiz. Fon müzik ile görüntü arasında uyum olması etkileyici videolar meydana getirecektir. Bazı durumlarda ise fon müzik önce eklenir, görüntü sonra oluşturulur. Fon müzik ile görüntü arasındaki uyumun ne kadar etkileyici olduğunu göstermek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

 

 

video editleme nasıl yapılır
Video editleme nedir

Video Editor Nedir?

Video editor, video editleme programlarıdır. Bazı editörler sadece çok basit düzenlemeler imkanı sağlasa da bazı editörler çok kapsamlı değişiklik yapmak için imkan sunarlar. Örneği EDIUS çok kapsamlı çözüm teknikleri sunmasa da after effects çok fazla çözüm önerisi sunmaktadır. Editor kelimesinin İngilizce’deki Türkçe karşılığı Düzenleyen demektir. Video Editor ise “Video Düzenleyen” yani video üzerinde değişiklik yapabilen program anlamına gelir. Video editing ise programların şuanda çalışıyor olması yani “video düzenleniyor” demektir. En iyi video editor olarak yine after effects öneriyoruz.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.