Anasayfa / Animasyon Hakkında Herşey / Yerli Otomobil Tanıtım Videosu

Yerli Otomobil Tanıtım Videosu

Türkiye’nin ilk yerli otomobili tanıtıldı. TOGG (Türkiye’nin Otomobil Girişimci Grubu) adı verilen ilk otomobili hepimiz gururla izledik. Bizlerde tanitimvideo.net ailesi olarak tanıtım amaçlı yerli otomobil tanıtım videosu oluşturduk. Bu togg2022 tanıtım videosu, tanıtımda kullanılan yerli oto tanıtım videosu‘ndan yararlanılarak oluşturulmuştur. İşte togg2022 tanıtım filmi;

Yerli Otomobil Tanıtım Filmi

TOG2022 Tanıtım Videosu


Yerli oto tanıtım filminde belirtilen renkler temsilidir. Sadece kırmızı rengi orijinaldir. Altmış yılı aşkın süredir hayalini kurduğumuz yerli üretim otomobil bugün ilk kez halka sunuldu! Yerli üretimimiz TOGG markalı otomobilin tanıtımı 27 Aralık 2019 Cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşliğinde, Gebze’deki Bilişim Vadisi’nde canlı yayında gerçekleştirildi. Çok büyük ilgiyle karşılaşılan yerli otomobilin iki farklı modeli sunuldu. SUV ve sedan modeli sunulurken; sedan modelin makam aracı olması planlanıyor. İlk etapta SUV modelin satışa sunulacağı bilgisi verildi. Yerli otomobil tanıtım videosu içinde tanıtılan SUV modelinin fabrika kurulduktan bir yıl sonra satışa sunulması bekleniyor. TOGG yerli otomobil, holografik asistan sayesinde güvenli yolculuk yapmayı hedefliyor ve güvenli yolculuk garantisi veriyor. Togg2022 tanıtım filmi izlerken güvenli yolculuğu hissedebilirsiniz.

100’ün üzerinde Türk mühendis gecesini gündüzüne kattı ve en sonunda yerli otomobilimizin bugün tanıtımı yapıldı. Aracın farları Türklüğün simgesi olan kurt gözünden esinlenerek tasarlandı. Yerli otomobilin tanıtımından önce farları açık ve karanlık paylaşılan fotoğrafı da büyük ilgiyle karşılandı ve paylaşım rekorları kırdı. Bugün itibariyle seri üretime geçileceği bilgisi verildi. Yerli üretim otomobilin seri üretimi için Bursa’nın Gemlik ilçesinde TSK’ya ait bir arazide fabrika kurulacağı açıklandı. Yerli otomobil tanıtım filmi yayınlandı. Prototipler üretildi artık seri üretim çok büyük sabırsızlıkla bekleniyor. Yerli otomobilin 2022’nin ikinci yarısında satışa sunulması bekleniyor. Satış tarihinin öne çekilmesi isteniyor, halkımız çok sabırsızlanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tog2022 tanıtım videosu gösterimdeyken izliyordu ve canlı yayında ilk ön siparişi kendisinin verdiğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Yok mu benimle birlikte araba tasarlayacak olan?” sorusunun cevabını somut olarak bugün almış bulundu. Şu an için iki modelin tanıtımı yapıldı ve togg2022 tanıtım videosu yayınlandı ancak seri üretimde beş farklı modelin üretileceği bilgisi verildi. Araç elektrikli olarak üretildi ve rakip markalara oranla çok büyük vaatlerle tanıtıldı. 500 kilometre yol kat edebilmek için yarım saatten az şarj edilmesinin yeterli olduğu açıklandı ve bu da yerli otomobil tanıtım videosu içinde belirtildi. Şu an mevcut elektrikli araçların 500 kilometre için yaklaşık 2-3 saat şarj edilmesi gerektiği düşünülürse, yerli otomobilimizin yarım saatten az sürede bu ihtiyaca cevap vermesi oldukça gurur verici bulundu. Ayrıca aracın bataryası tamamen yerli üretimimiz, sıfırdan üretildi. Yol tutuşunun çok iyi olduğu söyleniyor.

yerli otomobil tanıtım filmi

Ön tarafta lale motifleri işlendi, tasarım anlamında ortaya çok iyi bir iş çıkarıldı. Geleceğin yeni platformu bu araçlar. Birçok ülkeye ithal edileceği bilgisi verildi. Elektrik bizim maliyetimizi de düşürecek. Yerli otomobilde yakıt olarak yenilenebilir kaynaklardan faydalanmak, teknoloji çağına ayak uydurmuş olmak da olumlu yönde oldukça dikkatleri üzerine çekti. Aracın iç tasarımı da en az dış tasarımı kadar ilgi çekti. Yerli otomobilin iç tasarımında; deri koltuklar, şık ve modern tasarımlar, yol asistanı, boydan boya uzanan tamamen dijital ekran, farklı vites tasarımı ile dikkatleri oldukça üzerine çekti. Öyle geniş bir ekran ki yerli otomobil tanıtım videosu bile izlenebilir gövdeye sahip. Aracın iç tasarımında yer alan boydan boya uzanan dijital ekran özelleştirilebilir olarak tasarlandı. Dilerseniz ailenizle olan fotoğraflarınızı bu dijital ekranda kullanabilirsiniz. Tamamen dokunmatik olarak tasarlanan iç tasarım da tıpkı dış tasarım gibi çok konuşulacak! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk test sürüşünü gerçekleştirdi. Araç test sürüşünü başarıyla tamamladı, herhangi bir sorun ile karşılaşılmadı. Senede 175 bin araç üretilmesi planlanıyor. TOGG yerli otomobilin kişiselleştirilebilme özelliği güne damgasını vuran özelliklerinden biri olarak karşımıza çıktı. Tüm vatandaşımız araca çok yoğun ilgi gösteriyor. Satışa sunulması için geri sayım başladı, planlanan süreden daha önce satışa sunulması bekleniyor, isteniyor ve talep ediliyor.

TOG2022 TEKNİK BİLGİLER


Yakıt olarak yenilenebilir enerji kaynağı olan elektrik kullanıldı. 500 km yol için yarım saatten az şarj süresi 300+ ve 500+ kilometre menzil opsiyonları mevcut. Boydan boya uzanan, tamamen dokunmatik ve kişiselleştirilebilir dijital ekran. Deri kumaş tasarımlı koltuklar. Gelişmiş batarya yönetim ve aktif termal yönetim sistemlerinin sağladığı uzun ömürlü batarya paketine sahip olan yerli otomobil, 200 beygir güç ile 7,6 saniye, 400 beygir güç ile ise 4,8 saniyenin altında 0-100km/s hızlanabilecek.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

En iyi render programlarıo

En İyi Render Programları

Video tasarımcı kişilerin veya video düzenleme yapmak isteyen kişiler için program seçimi çok önemlidir. Video …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.