Anasayfa / Genel Videolar / Yılbaşı Kutlama Videosu Hazırlamak

Yılbaşı Kutlama Videosu Hazırlamak

Yılbaşı kutlama videosu hazırlamak yeni yılda yakınlarınıza, müşterilerinize, ziyaretçilerinize ve kullanıcılarınıza sürpriz olacaktır. Yeni yıl kutlama videosu hazırlamak için logo, resim, slogan, kutlama mesajı belirtmeniz gerekmektedir. İsterseniz belirlediğiniz müziği fon müzik olarak yılbaşı videonuza ekleyebiliriz. Sizin için başka hiç bir yerde bulamayacağınız fiyatlarımızla yeni yıl videosu için çalışmalar yapabiliriz. Videonuzu sosyal medya üzerinden paylaşabilir, whatsapp’dan kişilere veya gruplara gönderebilirsiniz. Aşağıdaki bölümde örnek yılbaşı videoları bulunmaktadır. Yılbaşı videosu hazırlamak için uğraşmayın, bizimle iletişim kurun hazırlayalım. İletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz. Formu gönderdiğiniz takdirde sizinle iletişim kuracağız.

Yılbaşı Videosu Hazırlama Formu

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

Daha fazla yılbaşı videosu örnekleri için iletişime geçiniz. Fiyatlar aşağıdaki gibidir. Yılbaşı videosu hazırlamak için düzenli olarak program eğitimi almalısınız. Video hazırlama programı olarak Adobe After Effects’i öneriyoruz. Fakat bu eğitim uzun süre alacaktır. Bunun yerine yılbaşı videosu yaptırmayı düşünebilirsiniz. Hem daha hızlı hem daha ekonomik olacaktır. Yılbaşı ile ilgili hazırlamış olduğumuz videolar aşağıda listelenmiştir. İzledikten sonra beğenirseniz sizde yaptırabilirsiniz. Videoların üstünde sipariş formu bulunmaktadır.

Yılbaşı Videosu Fiyatları

SD Çözünürlük

369/30 sn
369/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

379/30 sn
379/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

389/30sn
389/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

399/30sn
399/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

Yılbaşı Videosu Hazırlamak

Yılbaşı kutlama videosu hazırlamak 4 aşamadan oluşmaktadır. Şirket için yaptıracaksanız logonuz/sloganınız/web site adresiniz/şirket adresiniz gibi bilgileri, kişiye özel yaptıracaksanız kişinin adı soyadı/resmi gibi bilgileri göndermeniz gerekmektedir. İkinci aşamada sizlere örnek yılbaşı videoları göstereceğiz. Üçüncü aşamada kararlaştırdığımız videonun üstünde konuşup bilgileri netleştireceğiz. Son aşama olarak videonuzu hazırlamaya başlayacağız. Yılbaşı için video hazırlamak şirketinize prestij kazandırır, güven sağlar. Bireysel yaptırılan yeni yıl videoları ise kişiye kendini özel hissettirir. Facebook sayfalarına dahi yaptırılan videolar takipçiler tarafından paylaşılmakta ve takipçi sayısı arttırmaktadır.

Yılbaşında sevdiklerinizi şaşırtmak, mutlu etmek isterseniz yukarıdaki fiyatların buna değeceğine eminiz. Bu konuda en sık almış olduğumuz siparişler; yılbaşının kutlanacağı yere dev ekran yerleştirip bu videoyu dev ekranda herkese izletmek şeklindedir. Böylelikle yaptırdığınız yılbaşı videosunu herkes görmüş olur, izleyenler etkilenir ve pozitif bir sinerji oluşturur. Sipariş için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Yılbaşı kutlama için video hazırlamak

Yılbaşı Videosunun SEO Faydası

Web sitelerinin olmazsa olmazlarından Search Engine Optimization(SEO) sürekli gelişmekte ve değişmektedir. Google tarafından geliştirilen son algoritmalar(Penguen) ile video önem kazanmaktadır. Önümüzdeki zamanlarda video için seo çalışmaları da artacak gibi görünüyor. Websiteniz için yeni yıl videosu yaptırdığınız zaman youtube, vimeo, dailymotion, izlesene gibi video paylaşım sitelerinden backlink kazandıracak ve seo konusunda fayda sağlayacaktır. Yılbaşı videosu hazırlamak facebook, twitter, instagram, pinterest, linkedin gibi sosyal medyalarda paylaşıldığı zaman beğenme oranı da artacak, yine arama motoru optimizasyonu açısından fayda sağlayacaktır. Özetle yılbaşı videosu hazırlamak yavaş yavaş zorunlu hale gelecek gibi durmaktadır. Büyük şirketlerin video gibi kilit adımları atlamadan yaptırdıklarını hatırlatmak gerekir.

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Bayram Kutlama Videosu Hazırlama

Bayram Videosu Hazırlama

Ramazan ve Kurban bayramlarında işletme sahipleri ve yüksek beğeni sayfa sahipleri kutlama mesajları/videoları yayınlamak isterler. …

1 Yorum

 1. şirket çalışanlarımıza jest için kutlama videosu yaptırmak istiyoruz.bilgilerimizi gönderdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir