Anasayfa / Genel Videolar / Tanıtım Videosu Hazırlama

Tanıtım Videosu Hazırlama

Artık tanıtım videosu olmayan her şey biraz eksiktir. Telefon uygulamaları, bilgisayar programları, şirketler, web siteler, satılan ürünler ve daha nicesi müşterileri ile iletişime geçecekleri esnada tanıtım videosu hazırlama konusunda arayış içerisine girmektedir. Çünkü bu tanıtımlar oldukça yüksek potansiyel müşterileri etkiler, haliyle müşteri sayısı artar. Bununla birlikte kazançta artar. Ayrıca sağladığı prestij ise müşterilere güven sağlamaktadır. Hazırlamış olduğumuz bazı reklam videolarını gösterelim. Sizde böyle bir arayış içerisindeyseniz çalışmaktan memnuniyet duyarız. İhtiyacınız olan videoyu analiz ediyoruz, sizlere demo gösteriyoruz ve 1 gün gibi kısa bir sürede videonuzu youtube, facebook gibi sosyal platformlarda paylaşıyoruz. İşte örnek videolar;

Tanıtım Videosu Siparişi Vermek

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

Tanıtım Videosu Hazırlama

Öncelikle amacınızı öğreniyoruz. Amacınızı gerçekleştirebilmek için psikolojik olarak ne kadar etkili video hazırlanabiliyorsa, o kadar etkili bir demo oluşturup sizlere gösteriyoruz. Nasıl mı? Aşağıdaki videoyu izleyin.Hangi sektörde olursanız olun sizlere uygun objeler kullanıyoruz. Örneğin eğitim sektöründe hizmet veriyorsunuz ve daha çok müşteri edinmek istiyorsunuz. İnsanların sizi sosyal medyada paylaşıp doğal reklam elde etmek istiyorsunuz. Düşüncenizi göz önünde bulunduruyoruz. Eğitim için nasıl objeler kullanabiliriz? diye düşünüyoruz. Tahta kullanabiliriz, tebeşir kullanabiliriz, sınıf ortamı kullanabiliriz ve ders veriyormuş gibi bir video oluşturabiliriz. Başka bir sektördeyseniz bulunduğunuz sektörle ilgili videolar oluşturuyoruz. Nasıl mı? aşağıdaki videoyu izleyin.

Örneğin bir şirletiniz var ve bir ürün satıyorsunuz. Ürününüzü satmak için insanlara nasıl anlatmanız gerekiyor? Görsel animasyonlar kullanarak çok daha fazla satış yapabilirsiniz. Psikolojik olarak insanların görsel objelerden daha çok etkilendiği araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır. Bu yüzdendir ki artık herkes tanıtım videosu hazırlama yoluna gidiyor. Ve gerçekten işimizi iyi yapıyoruz.

Mesela evlilik yıldönümünüz yaklaşıyor. Evlilik yıldönümü tanıtım videosu hazırlama yoluna gidebiliriz. Tanıtım videoları sadece ticari işlerde uygulanmaz. Hayal gücümüzle sınırlı olduğu için, istediğimiz her şeyi animasyona dökebiliriz. İster evlilik yıl dönümü kutlayın, ister özür videosu yaptırın, her konuya uygun görseller oluşturabiliriz.

 • Evlilik yıldönümü ile ilgili örnek videolar görmek isterseniz, iletişim formuyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Özel videolar olduğu için bu sayfada yayınlamıyoruz.

Örneğin inşaat şirketiniz var. Yapsat yapıyorsunuz. Büyük projelerin hepsi televizyon kanallarına animasyon reklamları vermektedir. Bunun sebebi de daha hızlı satış yapabilmektir. İnşaat tamamlanmadığı için animasyona ihtiyaç duyulmaktadır. Bizde tam bu aşamada devreye giriyoruz. Projenize uygun satış reklamı oluşturuyoruz. Siz isterseniz televizyon kanalına reklam veriyorsunuz, isterseniz sosyal medyada paylaşarak satışlarınızı hızlandırıyorsunuz.

Facebook, twitter, youtube, dailymotion, vimeo gibi sosyal medyalarda video paylaşıyorsanız mutlaka karşılaştığınız en büyük sorun “videolarınızın çalınmasıdır.”. Bunun için intro hazırlama yoluna gidebilirsiniz. Yaptırdığınız introları paylaştığınız videoların başına ve sonuna ekleyerek videolarınız çalınsa bile sizin reklamınız yapılacağından faydalı olacaktır.

Web siteniz varsa veya ofisiniz varsa buna tanıtım filmi hazırlama yoluna gidebilirsiniz. Tanıtım videosu olmayan websitesi biraz eksiktir. Websitenin tanıtım videosu hazırlaması hem sosyal medyada paylaşılacağından, hem video platformlarında paylaşılacağından SEO açısından fayda sağlayacaktır. İnsanlarda merak uyandırıp site ziyaretçi sayınızın artmasını sağlayacaktır. Haliyle google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Sevdiklerinizin özel günlerini de yine tanıtım videosu hazırlama yoluyla kutlayabilirsiniz. Anneye doğum günü videosu, sevgiliye özür videosu, çocuk doğum günü kutlama videosu, teklif etme videosu, seni çok seviyor videosu gibi bir çok özel konularda videolar yapabiliriz. Örneğin aşağıda anneye doğum günü videosunu izleyebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi hayal gücünüzle sınırlı her konuda tanıtım videoları yapabilir, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanız yolunda sizinle birlikte yürüyebiliriz. Fiyatlar ise çok uygundur. Piyasa araştırması yapabilirsiniz, yine en uygun fiyatın bu sayfada olduğunu göreceksiniz. İşte fiyatlarımız;

Tanıtım Videosu Hazırlama Fiyatları

SD Çözünürlük

369/30 sn
369/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

379/30 sn
379/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

389/30sn
389/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

399/30sn
399/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

Tanıtım Videosu Hazırlama Resim

Tanıtım Videosu Hazırlama

Fiyatlar gördüğünüz üzere oldukça uygun olarak belirlenmiştir. Tanıtım videosu hazırlama fiyatları çok emek istediğinden yüksektir fakat ekibimizin arşivi ve hızı sayesinde bu fiyatlar en aza indirgenmiştir. Sipariş için yukarıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Tanıtım Videosu Hazırlama Piyasa Fiyatları

Piyasalardaki tanıtım videosu hazırlama fiyatları 2 bölümden oluşmaktadır. Birincisi sıfırdan oluşturulan animasyonlardır. Biz bunları özgün animasyon olarak isimlendiriyoruz. Bu tip işlerde oluşturulan animasyon sadece size has olmaktadır. Sizden başka hiç bir yerde bu videoyu göremezsiniz. Tabi böyle işlerde fiyatlarda oldukça yükselmektedir. Çünkü oluşturulan her şey size özgü olduğu için başka işlerde kullanılmamaktadır. Yıllardır bu işin içerisinde olan ekipler olarak belirli aralık fiyatları verebiliriz.

Özgün animasyonlarda 2 boyutlu videolar olarak(2D) fiyatlar 800-900₺ civarından başlamaktadır. İsteklerinize göre 2000-3000₺ kadar çıkmaktadır. 3 boyutlu olarak(3D) fiyatlar 1200-1300₺ civarlarından başlamakta ve isteklerinize göre 5000-6000₺ dolaylarına kadar çıkabilmektedir. Bunlar en düşük fiyatlardır. Tabi saniye uzunluğuna ve çözünürlüğe göre değişmektedir. Süre arttıkça ve çözünürlük kalitesi yükseldikçe paralel olarak fiyat yükselecektir. Piyasa araştırması yaparken küçük hata payları ile bu fiyatları alırsınız. Fakat biz bu piyasa dengelerini yerinden oynatıyoruz. Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz ve “Müşteriye kazandıralım ki müşteri de bize kazandırsın.” anlayışı ile işlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre çok uygundur. 90₺ gibi bir fiyata tanıtım videosu yaptırıyorsunuz, daha ne olsun.

Tanıtım videosu hazırlama

Tanıtım Videosu Hazırlama Programı

Tanıtım videosu hazırlama programı olarak bir çok alternatif mevcuttur. Böyle bir video oluşturmak için genelde sadece 1 program yeterli gelmemektedir. Çünkü her programın ayrı bir görevi, işlevi vardır. Elinizde bir resim yoksa, bunu animasyon haline dönüştüremezsiniz. Resmi oluşturmak için PhotoShop vb. gibi fotoğraf programları kullanmak gerekir. Ekibimiz tarafından tavsiye edilen programlar her türlü işinizi görecektir.

 1. Adobe After Effects
 2. 3Ds Max
 3. Sony Vegas

Programlarından herhangi birisi işinizi görecektir. Büyük ölçüde değişiklik yapmayacak, slayt tarzı bir program isterseniz Edius gibi daha basit programlar öneririz. Tanıtım videosu hazırlama programı işinize göre belirlenebilir. Çok profesyonel bir şey isterseniz Adobe After Effects kullanabilirsiniz. Çünkü AE ile yapılamayacak hiç bir iş yoktur. Fotoğraf düzenleyici olarak PhotoShop(PS) öneririz.

Tanitimvideo.net olarak bir nevi online tanıtım videosu hazırlama gibi düşünülebilir.

Tanıtım videosu hazırlama

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

2 Yorumlar

 1. Yaptığınız tanıtım videoları çok güzel.Elinize sağlık.Araç kiralama şirketim var.Bunun için tanıtım videosu istiyorum.Bana ulaşın lütfen.

 2. Telefon numarası bıraktım arar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.