Anasayfa / Genel Videolar / Video Hazırlama Sitesi

Video Hazırlama Sitesi

Tanitimvideo.net video hazırlama sitesi olarak hizmetine devam etmektedir. İstediğiniz her konuda, düşüncelerinizi görüntülere dökmek için çözüm ortağınız olabiliriz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizlere göndermeniz. Konuda yapmış olduğumuz örnek videolar bulunmaktadır. Sayfanın aşağılarına doğru 15-20 adet video örneği bulunuyor. Örnek videolara göz attıktan sonra aklınızdaki düşünceleri videoya dönüştürmek için bizlere detaylı bilgiler veriniz. 24 saat içerisinde düşüncelerinizi görüntüye dökerek teslim edebiliriz. Video hazırlama fiyatları da yine bu konu altında listelenmiştir. İstediğiniz çözünürlükte, belirlediğiniz saniye uzunluğunda video oluşturmak artık çok kolay! İşte sipariş formu;

 

Video Hazırlama Siparişi

[]
1
İletişim ve Sipariş Formu
Adınız Soyadınızisminiz ve soyisminiz
Telefon Numaranıztelefon & whatsapp
İsteğinizi Anlatınızlütfen istediğiniz video detaylarını belirtin. çözünürlük kalitesi, süresi, ne için hazırlanacağı vs..
0 /
Previous
Next

 

Video Hazırlama Sitesi

 

Video Hazırlama Fiyatları

SD Çözünürlük

129/30 sn
129/30 sn
 • 480p Çözünürlük
  854x480px boyutlarındadır.
 • En uygun fiyat
  Videolar arasında fiyatı en uygun çözünürlüktür.
 • Youtube yükleme
  Videonuz ücretsiz olarak youtube.com da yayınlanır.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.

HD Çözünürlük

149/30 sn
149/30 sn
 • 720p Çözünürlük
  1280x720px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com sitesinden backlink kazanırsınız.
 • Youtube yükleme
  Videonuz youtube.com adresine ücretsiz olarak yüklenir.
 • Fon müzik belirleme
  Fon müziğinizi kendiniz belirlersiniz.
Tavsiye

FullHD

169/30sn
169/30sn
 • 1080p Çözünürlük
  1920x1080px boyutlarındadır.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • Fon müzik değiştirme
  1 defaya mahsus fon müzik değiştirme hakkına sahip olursunuz.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.

4K Çözünürlük

199/30sn
199/30sn
 • 2160p Çözünürlük
  3840x2160px boyutlarındadır. Şuanda en iyi çözünürlük kalitesidir.
 • Youtube backlink
  Youtube.com üzerinden backlink kazanırsınız.
 • 1 video düzenleme
  1 defaya mahsus videoyu düzenleme hakkına sahip olursunuz.
 • FTP yükleme
  Dilerseniz videonuz belirlediğiniz FTP adresine de yüklenir.

 

Video Yapma Sitesi

Piyasada çok sayıda video yapma sitesi mevcuttur. Video yapma programları kullanımı zor programlardır. Kullanmaya başlamadan önce mutlaka eğitimini almak gerekmektedir. Microsoft Word tarzı programı açıp direkt olarak yazı yazmaya başlayabilirsiniz fakat video düzenleme programı açıp direkt olarak düzenlemeye başlayamazsınız. Komplike görüntüsü, milisaniye cinsinden çalışma mekanizması ve resimlerin arka arkaya eklenerek videoya dönüştürme düşüncesi zor olduğundan emek gerektirmektedir. Düşüncelerinizi animasyona dökmek için tahmini olarak 3 ay yoğun tempo ile eğitim almanız gerekir. Karşılaşılan ilk sorun zamandır. Düşüncenizi hemen görüntüye aktarmak isteyebilirsiniz. Bu durumda eğitime harcanacak para ve yeterli zaman yoksa video hazırlama sitesi araştırmaya başlanır. Tanitimvideo.NET’i bulduğunuz zaman tüm sorunlarınız çözülmüş olacaktır. Neden?

Çünkü tanitimvideo.net olarak videolarınızı en düşük maliyetle, en düşük zamanda tarafınıza teslim ediyoruz. Animasyon piyasa fiyatları araştırıldığında istediğiniz videoların 1500-2000₺’den başladığını görürsünüz. Sağladığımız kaliteli hizmet yanında fiyatlarımızın çok düşük olması müşterilerin memnuniyeti için önemli bir adımımız olmuştur. En iyi video yapma programı her zaman en iyi bildiğiniz programdır düşüncesindeyiz. Bizlerde en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Video yapıyoruz!

İzlediğiniz örnek animasyon videolar bizim tarafımızdan demo olarak oluşturulmuştur. Neler yapabileceğimizi göstermek adına sayfaya yerleştirilmiştir. Sadece gördüğünüz videoları değil, çok daha çeşitli konularda videolar oluşturabiliriz. +18 animasyon videolar yapmıyoruz. Lütfen böyle bir teklifle gelmeyiniz.

video hazırlama sitesi
Video hazırlama sitesi

Video Hazırlama Konuları

Videolar sanal ortamlarda oluşturulduğu için hayal gücümüzle sınırlıdır. Hayalimizde neler var? Hepsini aktarabiliriz lakin daha çok gelen talepleri sizlerle paylaşmak isteriz. Sıralanan konular müşterilerden gelen talepler doğrultusundadır. Her konunun üstüne tıklayarak detayları görebilirsiniz.

Doğum günü videosu hazırlama ile sevdiklerinizin doğum günlerinde sürprizler yapabilirsiniz. Yaş aralığı yoktur. 2 yaşındaki bir çocuğa da hazırlanabilir, 40 yaşındaki yetişkin kişilere de hazırlanabilir.

video yapma sitesi
Doğum günü videosu hazırlamak

 

Düğün Videosu Hazırlama

Düğün videosu hazırlama ile düğün/nişan/kına organizasyonları için özel video hazırlanabilir. Böylelikle organizasyonda dev ekrana yansıtılarak misafirlerinizin beğenisini toplayabilirsiniz. Çoğu düğün&nişan günlerinde böyle bir şey yapılmıyor fakat giderek yaygınlaşıyor. Yakında moda olacaktır =)

video hazırlama
Düğün için video hazırlamak

 

Evlilik Yıldönümü Videosu Hazırlama

En önemlilerinden birisi Evlilik yıldönümü videosu hazırlama konusudur. Video hazırlama sitesi olan tüm yerler bunun önemini bilir ve videoyu oluşturur. Romantik video yapımı diye de geçebilir.

video yapma
Evlilik Yıl Dönümü Videosu Hazırlama

 

2D 3D Mimari Modelleme Animasyonu Yapma

Ticaret için önemli pay sahibi olan inşaat dünyası tamamen reklama bağlanmıştır. Yap-sat yapan veya 2D 3D mimari modelleme, mimari çizimi animasyona dönüştürme gibi işlemlerde önemli hale gelmiştir. İnşaat projesi animasyonu yapmak konusuna göz atabilirsiniz.

video montaj siteleri
Proje ve Ödevleriniz İçin Video Hazırlamak

 

Sevgililer Günü Videosu Yapma

Sevgililer günü videosu örnekleri görmek için iletişime geçiniz.

Sevgililer günü yaklaştığı zaman sevgililer hediye bakar. Sevgililer günü videosu hazırlama konusu bu noktada derdinize deva olur. Her sevgililer gününde hediye alan romantik kişiler, bir süre sonra hediye bulamaz. Değişik ve ömür boyu saklanabilir bir hediye için video yaptırabilirsiniz. Sonra sosyal medyada paylaşılır, saklanması kolay olur ve herkes tarafından beğenilir.

video hazırlayan siteler
Sevgililer günü video hazırlama

 

Sevgililer günü dışında sevgilinize, eşinize, nişanlınıza, sözlünüze, arkadaşlarınıza, kankalarınıza vb. tüm sosyal ilişkilerinize çeşitli videolar yapmak için Sevgiliye özel video hazırlama sayfasına göz atın. Şaka videosu hazırlama da olabilir. Romantik de olabilir, korkutma da olabilir. Aklınızdaki fikre uygun olarak konu belirlenebilir.

animasyon yapan siteler
Sevgiliye özel video hazırlama

 

Şirket Tanıtım Videosu Hazırlama

Yoğun talep gören Şirket tanıtım videosu hazırlama oldukça önem arz etmektedir. Profesyonel şirket yöneticileri şirketin cirosunu, kazancını, kârını arttırmak isterler. Bunun nasıl yapılabileceği toplantılarda masaya yatırılır ve fikirler ortaya atılır. Animasyon tanıtım videosu da mutlaka konuşulur. Dikkatle takip edilirse başarılı firmaların animasyon reklam videolarını asla durdurmadıkları görülür. Tanıtım videosu hazırlama konusunun önemi böylelikle göz önüne serilir. Video hazırlama siteleri de bu istekleri yerine getirir.

şirket videosu hazırlama
Firma tanıtım videosu hazırlamak

Tanıtım Filmi Yapma

Animasyon tanıtım videosu yaptırmak gibi düşüncesi olmayan kişiler gerçek görüntüler kullanmak istedikleri zaman Tanıtım filmi hazırlama düşüncesini gerçekleştirirler. Herkesin gerçek olmayan animasyon görüntülerini sevmesi gibi bir durum yoktur. Bazı şirket yöneticileri fabrikadan, atölyeden, ofisten, iş yerinden görüntü kaydı yaparak gerçek görüntülerle tanıtım filmi yapmak ister. Video hazırlama siteleri genelde böyle yöntemlerle video oluşturmaz fakat tanitimvideo.net olarak bu işlerinizi yapabiliriz. İstanbul içerisinde dilerseniz yerinize gelip çekimler yapabilir veya sizin çekmiş olduğunuz görüntüleri kullanabiliriz.

Tanıtım filmi çekimi
Tanıtım filmi hazırlama

Tanıtım Videosu Hazırlama

Temel olarak videolar tanıtım videosu hazırlama anahtar kelimeleri ile düşünülebilir. Tanıtım videosu hazırlama konusuna göz atıldığı zaman her şeye videonun hazırlandığını görebiliriz. Google arama motorundan yapılan yoğun aramalar “tanıtım videosu hazırlama” kelimesini içermektedir. Geniş kapsamlı anahtar kelimeler olduğundan çoğu kişiye hitap edebilmektedir.

tanıtım videosu hazırlama
Tanıtım videosu hazırlama

Özür Dileme Videosu Hazırlama

Sevdiğimiz, saygı duyduğumuz veya üzmememiz gereken kişiyi üzdüğümüz, kalp kırdığımız zaman onarmak gerekir. Özür dileme videosu hazırlama ile işinizi biraz kolaylaştırabiliriz. Kalp kolay kırılır ama tamiri zordur. Değişik bir sürpriz video ile kolaylıkla kendimizi affettirebiliriz. Tabiki her kırgınlığı alabilecek özelliğe sahip olmayabilir. Aldatma, şiddet içerikli davranışlar için pek iyi sonuçlar vermese de büyük bir onarım sürecinin başlangıcı olabilir.

özür dileme videosu hazırlama
Özür dileme videosu hazırlama

 

Website Reklam Videosu Hazırlama

Web sitesi tanıtım videosu hazırlama ile web sitenizi sosyal medyada beğenilen siteye dönüştürün. Sosyal medyada birden paylaşılıp gündem haline gelebilirsiniz. Bu sayede siteniz anahtar kelimelerinde yoğun ilgi görür. Google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkma başarısı gösterebilirsiniz. Bir nevi doğal SEO denilebilir.

website videosu hazıralma
Websiteniz için tanıtım videosu hazırlamak

 

Yılbaşı Kutlama Videosu Hazırlama

Yılbaşı kutlama videosu her yılın sonunda gündeme gelen, yeni yıl kutlaması yapan yerlerde görsel şölen için oluşturulan animasyonlardır. Çoğu videosunda geyik, noel baba, çam ağacı gibi materyaller kullanılır. Tabi bir de olmazsa olmazlardan olan kar yağması. Her yıl başı kış ayına denk geldiğinden, yeni yıl kutlama videolarında kar yağdırma efektleri ile zenginleştiririz.

yılbaşı videosu hazırlama
Yılbaşı kutlama için video hazırlamak

 

Evlilik Teklifi Videosu Hazırlama

Evlilik teklifi videosu hazırlama ile yaratıcı ve etkileyici evlilik teklifinde bulunun. Reddedilme ihtimalinizi ortadan kaldırın! Bayanların hayalindeki en güzel evlilik teklifi en yaratıcı olanıdır. Çözünürlük kalitesi yüksek ve süre sınırı olmayan videolar yaptırarak bu engeli aşabilirsiniz.

evlilik teklifi videosu
Evlilik Teklifi Videosu Hazırlama

 

Fotoğraflardan Video Yapma

Fotoğraflardan video yapma çok kolay görünse de aslında hiç kolay değil. Ciddi bir eğitim ve senaryo kabiliyetinin iyi olması gerekmekte. Video hazırlama sitesi arayanlar fotoğraflardan video oluşturmak isteyebilirler. İlacınız tabiki tanitimvideo.net

fotoğraflardan video yapma
Fotoğraflardan video yapma

 

Stop Motion Animasyon Yapma

Stop motion animasyon yapma rağbet gören konuların başında gelmektedir. Stop motion video yapma nostaljik görünümü ile çok beğeni toplamaktadır. Sevgililer günü için de kullanılabilir evlilik teklifi için de kullanılabilir. Aklınıza gelen her konuda oluşturulabilir.

stop motion video yapma
Stop motion video yapma

 

Animasyon Yaptırmak İstiyorum

Animasyon yaptırmak istiyorum diyenler hemen video yapma sitesi ararlar. Tanitimvideo.net olarak animasyon hazırlama işlerinizi profesyonel ve hızlı şekilde çözerek sizi bu sıkıntıdan kurtarıyoruz. Animasyon yapma programı olarak bir çok etkeni göz önünde bulunduruyor ve ona göre kullanıyoruz.

ücretli animasyon yaptırmak
Animasyon Yaptırmak İstiyorum

 

Reklam Filmi Yapma

Reklam videosu yapma şirketlerin kazancını kat kat arttırmaktadır. Başarıyı yakalamış şirketlere dikkat ederseniz hiç bir zaman reklamı kesmezler. Tabi bunun ilk adımı reklam filmi yapmaktır. Video hazırlama sitesi üzerinden animasyonlarını yaptırır ve reklam işlerine girişirler. Televizyon kanalları, jenerikler, introlar, facebook/twitter/instagram/linkedin gibi sosyal medya reklamları yaparlar. Geri dönüşünü de mutlaka alırlar.

reklam filmi yapma
Reklam videosu yapma

 

SİZİN İÇİN SEÇTİK

Tanıtım videosu yapan firmalar

Tanıtım Videosu Yapma

Ürün satarak iş yapanların en başarılı sonuçları alabilmeleri için tabi ki iyi bir reklama ihtiyaçları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir